Lednice, rozsvícení nastavené teploty. Je to normální?

ctiborka
5. led 2022

Ahoj holky, mám dotaz. Koupili jsme si lednici, která má displej na dveřích s ukazatelem nastavené teploty. Myslela jsem, že bude stále svítit, ale rozsvítí se při otevření lednice a pak po chvíli zhasne. Má to tak být nebo je to vada ???? Nechci se ptát v obchodě, aby se mi nevysmáli 🙂 .
Mooooc děkuji za odpovědi 🙂

konidana
5. led 2022

@ctiborka podle mne to tak má být. Osobně mne ty svítící displeje všude strašně sejřej😂

martiniquest
5. led 2022

Ma to tak byt, ale mozna to jde nastavit i podle preferenci. Me by neustále svítící displej iritoval

klokanka31
5. led 2022

@ctiborka Je to normální, naše lednice i lednice u našich to taky tak má 🙂

glimmer
5. led 2022

@ctiborka my máme na dveřích lednice také displej s teplotou v lednici a mrazáku. Svítí nám modře, a pořád. Nikde jsme nenašli jak to zhasnout ...

dyechampion
5. led 2022

@ctiborka proc by se ti smali. uplne normalni dotaz

izzylka
5. led 2022

Nám se to taky rozsvítí jen při otevření lednice a pak se to zhasne....by mě štvalo, kdyby to svítilo furt 🙈🤣

martulka88
5. led 2022

Tohle mne nikdy nenapadlo řešit.. Určitě v návodu je, jak to má mít vaše lednice. Naše amerika, ale i lednice mých rodičů, tak po zavření do pár sekund zmizí. A jsem za to ráda. neustále svítit by bylo zbytečné.

amazonkajanik
5. led 2022

@ctiborka taky to tak máme, že po chvíli zhasne a dokonce pípne, když se do ní moc dlouho čumí 😅