Nová matrace. Nechali jste 24 hodin odležet, nebo jste to neřešili?

klokanka31
6. dub 2022

Dneska jsme si koupili nové matrace a prý se musí nechat 24 hodin odležet než se na nich bude spát. Taky jste čekaly nebo jste to neřešily?

goovana
6. dub 2022

@klokanka31 nechali jsme jen pár hodin

levandule_k
6. dub 2022

@klokanka31 Nechali jsme je odležet, ještě jsme v novém bytě nebydleli, tak nám to nijak nevadilo.

camelinka
6. dub 2022

@klokanka31 Presne to dnes resim taky🤣

klokanka31
autor
6. dub 2022

@camelinka 😃 tak aspoň že nejsem sama 😃

camelinka
6. dub 2022

@klokanka31 😀👍 ja ji necham min. tech 24h, mozna vic, at ji hned nedoprasim😅

elesse
6. dub 2022

Neřešili jsem to, při zařizování bytu jsme někde spát potřebovali🙂

nazka
6. dub 2022

@klokanka31 tohle nám nikdo neříkal a že jsme matrace kupovali fakt u odborníků. Spali jsme na nich hned tu noc 🙂

jittuli
6. dub 2022

Nechali jsme taky pár hodin - přišly dopoledne, přes den byly rozbalené v garáži a večer už jsme na nich spali. Ono je to kvůli “smradu” z těch lepidel, aby to člověk nečichal celou noc.

nazka
6. dub 2022

@jittuli aha, tak my žádný smrad necítili 🤷‍♀️

zelenaesmolda
6. dub 2022

@jittuli
ne,ono je to kvuli tomu,aby se matrace stihla zase srovnat pokud prijede zamotana,pena potrebuje cas,aby spravne fungovala kdyz byla zmacknuta buhvi jak dlouho

jittuli
6. dub 2022

@zelenaesmolda no naše matrace smotané nebyly a prodejce doporučil nechat 24h větrat a když jsme vybalili z igelitu tak opravdu něco chemického cítit bylo. Ne nějak dramaticky, ale bylo. Máme od firmy Dřevočal.

klokanka31
autor
6. dub 2022

@camelinka 😄 Já je nakonec dala už teď, ze starý matrace mě tak šíleně bolí záda že další noc už nechci riskovat.

klokanka31
autor
6. dub 2022

@jittuli To mi povídej,my je měli rozložený v ložnici,a když jsem tam pak přišla tak jsem myslela že mě ze smradu klepne. Ale půl hodiny otevřený okno a vyvětralo se to 😄

themuffin
6. dub 2022

@klokanka31 nechali jsme je skoro dva dny

nikolasek89
28. črc 2023

My jsme nakoupili nové matrace včera - nesmotané. Položili a spali 🙂 Ty smotané matrace bych nedoporučila, myslím, že to na životnost matrace má velký vliv. Nakoupili jsme na https://www.matrace-matex.cz , kde o výhodách a nevýhodách smotaných matrací dokonce píší.