Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pánev hluboká/Wok Ježíšek. Máte tipy, zkušenosti?

elifida
21. lis 2020

Ahoj holky,
moc zdravím 🌼ráda bych se vás zeptala vaše tipy a zkušenosti týkající se pánviček.
Moje mamka si přeje k Vánocům nějakou dobrou hlubší pánev ideálně NE teflonovou, spíš nějakou s povrchem tipu keramika, nerez ci litina.. s jakou značkou máte dobré zkušenosti Dívala jsem se na Lidl, tescomu, Ikea a drazsi znacky treba Fabini.. a podobně a ne a ne vybrat, je to fuska 🤔
Pomuzete kazdym tipem a zkusenosti, DIKy 🍳

zelenaesmolda
21. lis 2020

@elifida
Lidl nebo Ikea bych k Vanocim nedavala,to jsou levne znacky a neni to podle me zrovna vhodne.

barmil
21. lis 2020

@elifida koupila jsem manzelovi Tefal Wok, stojí kolem 1200 a opravdu kvalitní

zelenaesmolda
21. lis 2020

@elifida jinak ja jsem spokojena se znackou circulon

prostenika85
21. lis 2020

Ahoj, před mnoha lety jsem měla stejné přání a sama Ježíška požádala o litinovou pánev fy
Belis. Je to česká výroba a můj kuchyňský miláček. Vařím, smažím, dusím, peču... v ní vše, krom polívky 😃 Je to držák a i po cca deseti letech velmi častého používání skoro jak nová. Mám nějaký takový kousek se skleněnou poklicí. Další rok jsem Ježíška požádala o hrnec 😉
https://www.smaltovane-nadobi-sfinx.cz/eshop/27...

similenka
21. lis 2020

@elifida Koupili jsme si za body v Makru velikou wok pánev firmy Zwilling a manžel je nadšený. Smažíme,varime, dusíme,pečeme v troubě. Akorát je fakt hodně velká,tak musíme přemýšlet u vaření kvůli místu a dalším větším hrncum.

any2any
21. lis 2020

Mame tuto: Ballarini Titanová wok pánev Taormina, k tomu se zvlast kupovala poklice. Ma 28 cm, pro.nas ideal velikost. Je drazsi, ale velmi kvalitni.

mona91
21. lis 2020

@elifida my měli leta tefalku wok - naprosto bozi jen nejde na indukci tak ji mame na chatě po tom co je nova kuchyn. Koupila jsem si tescomu nevím.presne která série ale ma červenou rukojeť a je to takový ten kameninovy vzhled. A můžu říct že super. Stala nejak kolem 1000 možná ani to ne uz si nepamatuju a kupovala jsem ji na dny Marianne

lolam10
21. lis 2020

Mam z tescomy a jsme moc spokojena.min.2x tydne v ni varim a drzi uz 5 let jak nova...

sigyn
21. lis 2020

Měli jsme wok z Tescomy. Použili jsme ho cca 3x a pak se začalo loupat dno a reznout. Tescomu už nikdy. Stejně je to jen rebrandovaný šunt z Číny.

fyii
21. lis 2020

@elifida mam wok od banquet. Byla oproti konkurenci tenkrat levna stala tak 500, je to nejaky kamen a vari se na ni uzasne. Zadny skrabance nic na ni videt nejsou. Pouzivam ji casto i kdyz jsem si ji kupovala na takovy spis svatecni vareni. Tescomu po zkusenostech nechci, levne nebyvaji a kvalita jak u ceho.

elencze
21. lis 2020

My jsme moc spokojení tady s touhle https://www.extra-nadobi.cz/bila-titanova-panev.... Je to český výrobek. Ne Tescomu, keramický wok se poškrábal (a to na něj používám jen dřevo) a vše se hrozně připaluje. Doporučuju k dárku dokoupit právě i nějaké lžíce, obracečky, ať se to nepoškrábe kovem.

bera28
22. lis 2020

Já jsem už léta spokojená se značkou GreenPan. Od čeho dát ruce pryč, je Tescoma.

Sem začni psát odpověď...

Odešli