Robotický vysavač. Poradíte? 🙏

makyna1993
23. led 2021

Hezky večer maminky👋 Mohla bych poprosit o doporučení nějakého robotického vysavače? 🙏 Doma máme spíše podlahy než koberce. Raději bych bez mopu a v nějaké dobré cenové relaci 😁👍 moc moc všem děkuji 👍👋

honatko092
23. led 2021

@makyna1993 Ahoj, máme všude plovoučky a velmi chlupatého pejska. Pořídili jsme si Roomba 9 bez mopu a velká spokojenost 🙂 Jezdí každý den už skoro rok 🙂

honatko092
23. led 2021

Roomba 980, nějak mi to tam vypadlo 😂 Kupovali jsme v akci za cca 9000 Kč. Kamarádka koupila ETA za cca 5000 a za rok už nevysává tak dobře, myslím, že se vyplatí investovat aspoň kolem 10 tisíc.

fyii
23. led 2021

@makyna1993 ja mela robzone, ake daleko lepsi je tenhle, uz mam dva do kazdeho patra. Je na wifi a luxuje dreveny podlahy i koberece fakt luxusne.umi i setrit, coz je fajn, ale to zase tak nehrotim. Mam psa doma takze jezdi nekolikrat denne. Ma i pozarucni servis v CR, coz neni samozrejmost. Ko a kazdou chvili na nej na netu jsou 20% slevy🙂 ja jsem spokojena moc
Robotický vysavač Symbo LASERBOT 360 S7

marti89
23. led 2021

Sepište si, co chcete, aby uměl a podle toho vybírejte ze zlaté střední cenové relace (levné kusy nestojí za nic). Jak vysoké koberce, má přejet práh, mapovat si cestu, omezení brankami proti vjezdu, senzory proti pádu, dálkové ovládání, ovládání vzdáleně přes telefon, kolik má mít bočních kartáčků, kapacita nádobky na bordel, automatické dokování a po nabití znovu vysávání, mopování..

Mám 3 roky iRobot Roomba 876 a naprostá spokojenost.

zelenaesmolda
23. led 2021

@makyna1993
Proc bez mopu?

marti89
23. led 2021

@zelenaesmolda Mop je namočený hadřík, po určité době ježdění je potřeba ho vymáchat, jinak jen rozmazává špínu. A to už je rychlejší si vytřít, i jsou to zbytečné peníze za mopování.

nazka
24. led 2021

@makyna1993 máme roborock s6 a je perfektní. Sebere strašně prachu, dokáže přepnout mezi kobercem a jiným druhém podlahy, ovládání v telefonu (buď nastaví místnosti, nebo zóny). Nastaví i kolikrát to má přejet, úroveň sání, atd..
A má teda i mop, ale pokud není vyloženě doma chliv, tak to vyblejska. Neříkám tomu vytirani 🙂 ale ten výkon vysavače je opravdu něco.

zelenaesmolda
24. led 2021

@marti89
Aha,diky.Dobre vedet 🙂

lovemusicsun
24. led 2021

Pořiď si Roombu, je to fakt špička a vydrží roky. Mamka má jeden už 10 let a stále vysává parádně. U nás jezdí denně, vždy když opouštíme byt, tak ho pustíme. Vysává skvěle.
Já k němu pořídila i Braavu, robotický mop. A je taky fajn. Jednak zametá, takže večer, když jsou třeba drobky a nechci už hučet vysavačem, tak můžu pustit mop, který je tichý. No a vytírá taky dobře. Co nevysaje Roomba, vytře Braava. Jednou za týden nebo za 14 dní normálně setřu rohy a kraje místností, jinak u nás uklízejí tihle dva pomocníci 😊

2veverka
27. led 2021

@lovemusicsun Prosím, můžu poprosit o upřesnění typu té Braavy? Děkuji.

lovemusicsun
27. led 2021

@2veverka Mám iRobot Braava 390 Turbo.

2veverka
27. led 2021

@lovemusicsun Díky.

makyna1993
autor
28. led 2021

Všem moc děkuji za tipy. Kouknu a třeba nějaký vyberu 👍🙏