Rozkládací rohová sedací souprava. Jakou na každodenní spaní?

veronikanj
27. bře 2021

Krásný den, prosím snazne o pomoc. Shanime rozkládací rohovou sedací soupravu na každodenní spani. Potřebujeme alespon 160x200. Bohuzel mame byt jen 2+1 a chteli bychom dceri udelat pokojíček. Ma nekdo zkušenost? Nasla jsem jen pohovky Phase. Dekuji za pomoc.

monaluza
27. bře 2021

Omrknete nabidku vyrobce Nabytek Vaculik, mame od nich gauc Alma a jsme s nim velmi spokojeni, treba budou mit neco, co se bude hodit i vam...

veronikanj
autor
27. bře 2021

@monaluza diky, podivam ;)

elencze
27. bře 2021

máme z nejči nábytku a jsme spokojení, i když zrovna náš mode bych asi nebrala na každodenní spaní. Ceny jsou ale asi poloviční jako u Phase.

prejeta_zaba
27. bře 2021

Počkej si na nějaký místní nábytek a vyzkoušej si to naživo. Případně můžeš zkusit někam zavolat, jestli to jde třeba objednat přes e-shop a v prodejně "vyzvednout" - vyzkoušet. Máme takhle velkou kvalitní sedačku za polovinu, co phase. Ale byla jich na prodejně třeba stovka, sedly nám fakt tak dvě, tak to bych si zrovna přes e-shop netroufla.

bara88
28. bře 2021

https://www.jena-nabytek.cz/rohova-sedacka-rozk... nám se líbí tato ale taky čekáme až se otevřou obchody .phase by nás vyšla tak na 60 a to je fakt už dost