Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sušička AEG nova. Dáváte do ní ponožky? A jaké máte zkušenosti?

clarres
17. říj 2020

Dobrý den mám dotaz zda také dáváte do susicky ponožky? Máme doma letos novou sušičku na prádlo AEG (cca 12. tis) programy i na šetrné sušení vlna, hedvabi, outdoor....Suším na bavlna ECO program je dlouhý cca 2 hod nebo Mix 1 hod. Stává se, že mi velmi prádlo ničí! Viz fotky ponožek (téměř nové) a to mi dělá i u prostěradel, když dám sušení program ložní prádlo. Máte s tím někdo zkusenost? Reklamovat? Přítel říká, ať tam ty ponožky nedavam...ale to bych pak nemusela téměř nic ...děkuji za reakce

tervi
17. říj 2020

@clarres Tohle mi sušička nedělá. Ložní prádlo dávám na extra suchou bavlnu a bez problémů. Nemá v bubnu něco, o co se může dřít to prádlo? Přijde mi to tak...

clarres
autor
17. říj 2020

@tervi ok děkuji za reakci. Známá se tomu taky divila a já si připadám jak kdybych neuměla ani použít sušičku -🙂 na prádlo. Asi budu volat servis

michaela1990xx
17. říj 2020

Taky nam to susicka nedela

dandaa
17. říj 2020

Mám sušičku AEG cca 2,5r která jede denně a tohle se mi nikdy nestalo.

clarres
autor
17. říj 2020

@dandaa děkuji za odpověď budeme jim tam volat a řešit to jsem ráda, že to mám i od vás potvrzené.

zelenaesmolda
17. říj 2020

A nebude to spis kvalitou pradla nez susickou?

dandaa
17. říj 2020

@clarres máme úplně levné ponožky z Pepca i drahé značkové a u žádných není problém, klidně nafotím

orisek56
17. říj 2020

Mám ju přesně rok. Hazu tam pomalu i to co do sušičky nepatří a žádné problémy nepozoruju.
Ale tohle se mi u ponožek a jiného prádla děje, když je únava materialu, jako prodřené, prosoupane uzivanim