Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vstupní dveře do bytu v paneláku. Máte tip?

hojda
29. dub 2020

Potřebovala bych vyměnit vstupní dveře do bytu v paneláku. Nemáte nějaký tip. Barvy bílá nebo buk.

hojda
autor
29. dub 2020

NIkdo nic?

popelka1984
Autor odpověď smazal
Zobraz
sonnn
30. dub 2020

my máme nové zn.Securidoors a spokojenost. Jsou protipožární a fakt bytelné, ochranný prvky jak dveře od trezoru :D cena komplet i s novýma zárubněma a prací 23.000

martt
30. dub 2020

@hojda Tak hodně záleží jaké chcete . Jestli chcete protipožární, s prvkama proti zlodějům, jestli to chcete i s futrama a pod.. Také jak cenově se chcete pohybovat. My máme dveře z hornbachu za cca 5500 Kč i s protipožární ochranou.

lstuchlova
30. dub 2020

Máme dveře za 20 tisíc (to byly zrovna v akci) od jedné plzeňské firmy, nejvyšší protipožární i protizlodějová ochrana. Zevnitř bílá, zvenku ořech, futra natřená bílou.

leilinka1234
30. dub 2020

Máme bezpečnostní dveře Delta Magnum a maximální spokojenost. Ale výměna byla včetně zárubní. Díky tomu uvnitř bytu fakt nic neslyšíme. Když někdo u dveří zazvoní, tak ani neslyší ten zvonek uvnitř. Máme je šestým rokem a nebyl žádný problém. Pokud si dobře vzpomínám, stálo to něco málo přes 20k.

ba2te
30. dub 2020

Máme dveře Magnum od HT dveře. Ale tuším, že nemají ani bílé ani v buku. Ale jinak jsme moc spokojení. Odvezli si staré dveře, namontovali nové během půl dne včetně futer, i zapravili, poštelovali. Dveře předtím a tyto - to je jak nebe a dudy. Předtím jsme z chodby slyšeli každýho, kdo procházel. Teď jsme neslyšeli ani, že se sousedi stěhovali 😂

biedronca
1. kvě 2020

Ono zalezi taky v jakem bytě bydlíte.
Jestli pronajem,tak tam bych dveře na miru nedavala.
Kdyby družstevní,tak pozor, oni dnes uz chteji protipožární dvere s atestaci a certifikátem,je to podminka,to se musite informovat u nich.
A kdyby osobko,tak investujte do poradnych protipožárních a bezpecnostnich dveri,včetně vymeny hlavně futer, to je zaklad bezpečnosti.
Nas to i s praci veskerou a prahem vyslo na 23tis, dveře Porta, pry jedny z neodolnejsich dekoru ( mame psa,co při vítání skrabe na dveře).

hojda
autor
2. kvě 2020

@biedronca Vchodové dveře do bytu musí být protipožární vždy.

biedronca
2. kvě 2020

@hojda měly by.
Ale kdyz kouknete do klasickehio panelaku,tak vetsina ma ty původní papírové dvere,a nebo max ze koupili za par korun dveře v Obi.Coz nejsou ani protipožární ani bezpečnostní. Je tak?

hojda
autor
2. kvě 2020

@biedronca Nejlevnější protipožární s certifikátemprotopožární jsem viděla v Hornbachu za 3390,-.

Sem začni psát odpověď...

Odešli