Žehlička Tefal SV 6040. Máte zkušenost? Nebo doporučíte jinou?

gabkekoczi
24. říj 2019

Máte někdo tuto žehličku Tefal SV 6040 a můžete mi napsat vaše zkušenosti, prosím? Nebo doporučíte nějakou za rozumný peníze? Děkuji.

klaran1122
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zelenaesmolda
24. říj 2019

definuj rozumny peniz 🙂

gabkekoczi
autor
24. říj 2019

@zelenaesmolda No, 10 tis. za to rozhodně dát nechci. Chtěla bych něco tak do 3 tis. Ale nevím, zda za tuto cenu jsou žehličky s tím parním generátorem vůbec kvalitní. To si pak raději koupím zase holt klasicky napařovací žehličku.

zelenaesmolda
2. lis 2019

@gabkekoczi
v tom ti asi neporadim ale aspon ozivim diskuzi 🙂

kspp1
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
2. lis 2019

@kspp1
a jak to funguje?si to zehlicka nastavi sama?

kspp1
3. lis 2019

@zelenaesmolda Říkají tomu optimální teplota. Má tlačìtko na zmìrnění teploty pro textílie, které se musí žehlit na málo, ale jinak jede vše na jednu teplotu. Já už ani normálně žehlit neumím 🙂

kspp1
3. lis 2019

@gabkekoczi mi nedavno doslouzila po 5 letech Phillips a kupovala jsem od Browna IS 3041, je ted na netu k sehnani za 3500, coz je rozumna cena a jsem spokojena. Hlavne je bez nastavovani teploty, coz bylo u meho vyberu hlavni kriterium.

zelenaesmolda
3. lis 2019

@kspp1
tak proc ne,GHD zehlicky na vlasy (a jsou nejlepsi) taky nemaji nastaveni teploty a zehlicka si je nastavi podle vlasu sama 🙂

zelenaesmolda
3. lis 2019

@gabkekoczi
v cem je ten parni generator lepsi?me se s tim zehlilo blbe

gabkekoczi
autor
3. lis 2019

@zelenaesmolda Hele, já s ním právě zkušenost vůbec nemám. Ale četla jsem, že by to žehlení mělo být daleko rychlejší a snažší. A jelikož žehlení fakt nesnáším, tak jakékoliv urychlení uvítám😉

zelenaesmolda
3. lis 2019

@gabkekoczi
tak si porid susicku a je po problemu :D

kspp1
3. lis 2019

@gabkekoczi A presne proto mam zehlicku, kterou mam,do te doby bylo zehleni pro mne nejhorsi praci v domacnosti 🙂

gabkekoczi
autor
3. lis 2019

@kspp1 No, já jsem si o žehličku řekla právě k Vánocům, ale musím si jí vybrat. Tak hledám a přemýšlím, kterou.
@zelenaesmolda Hele, abych přiznala, tak já o ní nějak ani nestojím. Tuplem, když kolikrát tady čtu, jak se některým holkám to prádlo srazí nebo něco jiného :D Jako, určitě je to dobrý pomocník, hlavně v zimě. Ale myslím, že to bez ní prozatím přežiju ;)