Atypický rozměr prostěradla

plamenek
19. bře 2019

Prosím o tip, kdo máte pro dítko rozměr matrace 80x180 cm, jak velké a kde kupujete prostěradla? Díky za rady!

malytlustyhroch
19. bře 2019

@plamenek mame 70*160 a normalne jsem malymu dala velky prosteradlo a zahla ho pod madraci a zadny potize to nedela. Je to teda prosteradlo s gumickou po stranach, a ta se na jeho postylce nevyuzije, ale proste nechci mit doma x sad prosteradel na ruzny velikosti matrace. Jestli jde stejny trik pouzit na 80*180, to nevim, tam by presah byl mensi, tak by to velky prosteradlo mozna tak dobre nedrzelo.

mikiva
19. bře 2019

Ja kupovala tady, zaroven s matraci
https://www.max-i.cz/frote/prosteradlo-frote-18...
Jinde jsem nenasla.

plamenek
autor
19. bře 2019

@mikiva Děkuji,taky jsem pátrala a našla pouze tento eshop.

penelopaw
19. bře 2019

Ve SCANquilt tenhle rozměr nemají? Jsou sice dražší, ale zase mám zkušenost, že jejich prostěradla déle vydrží... My sháněli rozměr 70x200 a taky marně, dělají se od šířky 80, takže mi nezbylo koupit než nejbližší možný rozměr a zasunout pod matraci...

plamenek
autor
19. bře 2019

@penelopaw Mají jen 90x200. Syn má právě teď větší, a pořád mu to leze ven...Matraci máme novou, je o dost vyšší než ta původní a nedělá to dobrotu...

kejt29
19. bře 2019

@plamenek tusim v Ikei jsem videla takove gumy, ktere se nacvaknou na rohy prosteradla a krasne to pak drzi.

plamenek
autor
19. bře 2019

@kejt29 Taky se na ně dívám na internetu,až tam budu mít cestu,kouknu na ně-díky!