Dětský nábytek - pokojík pro syna - kde sehnat pěkný?

wendele
8. zář 2018

Budu zařizovat synovi pokojík, chtěla bych mu koupit nějaký hezký nábytek, aby měl sestavu.. Ale je toho tolik a nic co by mě opravdu posadilo na zadek.. Poraďte kde jste sehnali nábytek?? Mám 16ti měsíčního kluka, ale nechci nic úplně miminkovskeho, aby to mohl mít pár let..

hanasedla
8. zář 2018

@wendele videla jsem pekny nabytek v ikea, byl modro, bilo, zeleny a vypadal hezky. Tak zkus mrknout na jejich stranky a treba neco zkombinujes a vyberes 🙂.

estavella
17. zář 2018

My ted porizovali na Aldo nabytek 🙂

frenny
17. zář 2018

@hanasedla Taky bych šla prvotně asi tam 🙂 ty dětské věci tam mají moc hezké 🙂

hanasedla
7. říj 2018

@frenny Ano to fakt maji, ja tam strasne rada nakupuju a je fakt ze tam koupim i to co nepotrebuji 🙂

leilinka1234
7. říj 2018

@estavella a máte dobré zkušenosti s aldo? Chtěla bych u nich koupit patrovou postel... Ale recenze na fb nic moc.

frenny
12. říj 2018

@hanasedla Do Ikei se chodím občas podívat jen tak a vždycky mám koš plný zbytečností, ale stejnak dobře nakoupím :d

hanasedla
13. říj 2018

@frenny Jo presne, tak to jsme na tom uplne stejne 🙂. Moc dobre se mi tam nakupuje a vzdycky najdu neco co "musim" mit 🙂.

emilkamilka
18. říj 2018

dala bych tam velkou vestavěnou skřín, nebo komodu, která by sloužila jako uložný prostor, postel a něco na hračky

zelenaesmolda
18. říj 2018

@hanasedla me se detsky nabytek v Ikea nelibi,pripada mi kycovity ale to je samozrejme otazkou vkusu 🙂

frenny
26. říj 2018

@zelenaesmolda V obýváku se dívám na eleganci, ale dětský pokojík beru jako hru, takže tam ten kýč podle mýho trochu patří 🙂 ale věc názoru a vkusu 😉

zelenaesmolda
26. říj 2018

@frenny i hra muze byt vkusna 🙂

frenny
26. říj 2018

@zelenaesmolda jasně souhlasím, druhé věc je také jaké jsou na to prostředky 🙂

kimh
26. říj 2018

Mrkni na www.favi.cz

zelenaesmolda
26. říj 2018

@frenny no i drahy nabytek je nekdy kycovity :D
samozrejme,ze cim vic prostredku tim je to lepsi

frenny
26. říj 2018

@zelenaesmolda No jasně :D čím víc zlata tím je větší kýč na světě :D .. jinak s vámi souhlasím ;)

bayt
26. říj 2018

My teda taky mame klasika Ikeu (ale dreveny nabytek, nemam rada drevotrisku), skrine jsou akorat na miru. Zrovna do decaku to podle me staci, stejno to deti brzy znici...

hanasedla
6. lis 2018

@zelenaesmolda Ano je to otazka vkusu. Me se tam taky nelibi spousta veci a spousta lidi je ma doma. Tak kazdemu se libi neco jineho 🙂.