Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak zabezpečit zásuvky proti otevření?

nupta
16. pro 2018

Máme zabezpečovací systém proti otevření šuplíků dítětem značky reer. Dobře fungoval do doby než tomu syn přišel na kloub. Co používáte na zabezpečení zásuvek, případně kam dáváte nože, léky apod?
Budu ráda za vaše tipy.

sudylichozrout
16. pro 2018

@nupta nam se osvedcilo mit noze na magneticke liste na zdi za linkou a u supliku prehazet veci tak, aby byl jeden jen s plastovymi a drevenymi vecmi - sterky, naberacky, mechacky, varecky... A tenhle suplik jsme nasi tehdy cca rok a pul stare dceri venovali. Dusledne jsme hlidali, ze otevira jen tenhle suplik, rikali na ostatni NE, na tenhle ANO. Jakmile sla do jineho, tak priskocit, zavrit a nabidnout "jeji". Do mesice to pobrala a fakt si hrala jen s tim jednim suplikem a vecmi v nem. Nikdy se nestala zadna katastrofa. I jsme ji ukazovali, ze v tech ostatnich jsou auau veci, dali jsme ji sahnout na struhadlo a tak. Je to pracny system, ale dodnes nam leze fakt jen do toho jednoho suplete. A jsou ji dva a pul.

nupta
autor
16. pro 2018

@sudylichozrout Děkuji, syn má také svůj šuplík, ale jsou mu dva a čtvrt a když na něj přijde vztek, tak si nedá říct-ale zatím otevírá jen jednu "zabezpečenou" zásuvku, z té jsme přesunuli nevhodné věci pryč, ale nemůžeme přestěhovat celou kuchyň. Máme malý byt, takže v kuchyni máme kdeco. Trošku doufám v lepší zámek...

Sem začni psát odpověď...

Odešli