Kde koupit levně nový nábytek?

medulla1
22. črc 2018

Ahoj maminky chtela jsem se zeptat kde je nejlepsi koupit novy nabytek ? Popripade prosim o odkazy na stranky

blahova_andrea
22. črc 2018

tak nový a nejlevněji asi ikea, jysk apod. a sledovat akce, kupovat slevněné

ajronka
22. črc 2018

@medulla1 koukám, že jsi z Ostravy. Doporučuji zajet do Polska, třeba do Agata moble. Jysk a podobné srandy mají vesměs všechno stejně z Polska. My tam teď nakupovali skříně a komodu pro malého za super cenu a i kvalita mi přijde lepší než to co je třeba v Jysku.

snahnah
22. črc 2018

@medulla1my teď brali v Ikei v Katowicich komody a matraci do postýlky, něco tam vyjde o dost levněji a velkou skříň ve Scontu v akci. Ségra má oblíbený Mobelix. Záleží co přesně potřebuješ 😉

popelka1984
22. črc 2018

Zkuste mrknout na stránku FAVI, je to taky hodně oblíbené a je tam velky výběr.

barulina
22. črc 2018

Vsechno, co.tu bylo.receno, vcetne Favi spokojenost

barulina
22. črc 2018

Hlavne ne.Sconto v Mariankach,

bayt
22. črc 2018

@medulla1 Jysk, Ikea, Sconto...

ryvera
6. zář 2018

Co píšou holky, tam se dají sehnat levné kousky a poměrně i kvalitní...Což mě osobně překvapilo.

emilkamilka
18. říj 2018

osobně bych raději volila kvalitu, ale zase chápu že je to i otázka financi. Kde jste to nakonec koupili?

zelenaesmolda
18. říj 2018

@bayt Sconto a Mobelix jsou nejvetsi sunty

bayt
18. říj 2018

@zelenaesmolda Tak tady se ptali po levným nábytku, ne po kvalitním. Ono se to trochu vylučuje :D

zelenaesmolda
18. říj 2018

@bayt pravda.nez kupovat v tehle dvou obchodech tak radsi z druhe ruky treba Ikeu i kdyz to taky neni zadna slava

sudylichozrout
18. říj 2018

@zelenaesmolda kdyz se clovek k vecem z IKEA chova slusne, vydrzi. Coz se prave, presne jak pises, o nabytku ze Sconta rici neda. Bych se bala si davat do skrine obleceni, ze se mi to rozpadne.

zelenaesmolda
18. říj 2018

@sudylichozrout ty jo ani ta Ikea neni nic moc,meli jsme Hemnes tu komodu se suplikama a ten spodek je docela tenky,dala jsem tam par knizek a zlomilo se to

sudylichozrout
18. říj 2018

@zelenaesmolda ja mam s ikea celkem dobrou zkusenost. Mame knihovnu Expedit (ted se jmenuje Kallax), Malm komody, Poang kresla, lampy, nadobi atd. a vse drzi bez potizi. Nikdy jsem ani nic nereklamovala. A davame tomu teda docela coud.

zelenaesmolda
18. říj 2018

@sudylichozrout ja mam stejne nejradsi jejich masove kulicky :D