Používáme cookies. Více informací zde. OK

Patrová postel pro dvě děti - zkušenosti, jsou děti různého věku spokojené?

janule_ul
30. črc 2018
Hezké odpoledne přeji. Maminky, prosím, jaké máte zkušenosti s patrovou posteli pro dvě děti? Jak dlouho vám vydržela? Nechtěly pak svoji postel zvlášť? Nevýhody např. Když je to spící nahoře nemocné, projevily se? Co dohadovani o tom, kdo bude kde psát?

Mam děti 4.5 roku od sebe, starší kluk. Vítám zkušenosti a postřehy, které jste nasbírali, když mají děti společný pokoj.
Děkuji všem 🙂
konidana
30. črc 2018
Tak vydržela,nemají jinou možnost. Starší šla automaticky nahoru,malej měl rok tak šel dolu. Holka ma nahoře svoje království,které si hlídá. Kluk remca,ze mu leze na jeho postel dole. Nemocné dítě nahoře je blbé, ale pokud je jo zle,tak se marod stejně nasáčkuje do naší manželské. 2. Nebo 3.den už holka klidně lezla nahoru i se sádrou na ruce. Obecně společný a k tomu malý pokoj holka+kluk a k tomu starší holka je časem nicmoc.
summer2012
30. črc 2018
Máme patrovou, straší 3,5 nahoře, mladší 1 rok dole....každý svoji zvlášť chtít můžou, ale nevejde se 😃 vespod je ještě třetí výsuvné lůžko právě pro případ nemoci, zlomené nohy apod....nebo na přespání kamaráda, nebo u nich spím já, když se třeba něco děje 😉
xkalisto
31. črc 2018
Byly jsme o 6 let, ségra starší tak ofc nahoře. Když jsme pak dostaly každá svoji tak mi to bylo i trochu líto. Patrové postele jsou super, každý chce být nahoře.
vevero13
31. črc 2018
mame k tomu schody s uloznym prostorem, takze se i k nemocnemu chodi dobre.
vevero13
31. črc 2018
jo a postel mame z domestavu, takze jde rozdelat na dve luzka.
konidana
31. črc 2018
@xkalisto Dcera tedy občas remcá, že nahoře být nechce, ale myslím že stejně chápe, že to je pro ni lepší🙂

A jinak převlíkat horní postel je sado maso 😅

Sem začni psát odpověď...

Odešli