Psaci stůl a židle pro 5letou. Máte tip?

kaja2016
14. bře 2021

Prosim, kdo jste resil? Dite vyrusta z zidlicky a stolecku Mamut. Potrebuje neco vetsiho, ale co? Idealne rostouci stul a zidli, aby se dal zvysovat tomu, jak poroste a dcera sedela ve spravny pozici - nohy na zemi. Co jsem se divala, tak se ty stoly a zidle posouvaji vzdy o nejaky stupen a pak by nejakou dobu vzdy vysela z nohama z zidle. Ona u stolu travi opravdu hodne casu. Koukala jsem i na rostouci zidlicky a je to z hlediska ortopeda v poradku na kazdodenni dlouhodoby sezeni? Prosim jen tipy, ktere mate/jste meli doma. Dekuji

myskin
16. bře 2021

My máme židli Actikid od značky Mayer a jsme spokojení. Teď řeším stůl a koupím taky Mayer, ještě váhám který typ. Máme i dřevěný psací stůl od Domestavu s kontejnerem a spokojenost moc není. Materiál v pohodě, ale provedení a kování bída.

terka228
24. bře 2021

@myskin Tak my zas máme stůl Mayer a chtěla bych židli 😀 Stůl jsem teda pořídila z druhé ruky. Syn je pinďa ,, takže ho máme zatím na nejnižší polohu. Má k němu ještě dětskou dřevěnou židličku. Pošlu fotky. Je to teda v holčičích barvách, ale zůstane to pak dceři. No neber to...za 1800,- stůl i s kontejnerem a židlí v místě bydliště 🙂 Takže já teď zase řeším židli pro syna. Nevím jakou od Mayer. Líbí se nám Freaky a nebo My Pony ( že je užší i skolečkama. Jen nevím, jestli ten pultík pod nohama nebude v budoucnu překážet...
JInak ze stolu jsem nadšená i děti. Deska stolu i hrana je kvalitní podle mě a skvěle se udržuje. naklápění snadné. Jen při nakllopení vyjíždí šuplík, ale to může být i tím, že je už starý ( po dvou dětech) .To zkusím pořešit přímo v Mayer. Ale já řešila hlavně to polohování a aby tam u polohování nebyla žádná police. Aby to děti nesvádělo to zkoumat ( zatím se o naklopení nikdo z nich nezajímá 🙂 Zvedání nahoru a dolu jsem zvláda v pohodě sama 🙂

terka228
24. bře 2021

@myskin Mě by zase zajímalo, jestli bude židle jezdit po koberci. Jinak ta, co byla ke stolu jde tak jako z tuha, ale zase nevím, jestli je to stářím a používáním. Byla ke stolu zdarma. Byla úplně celá flekatá od inkoustu nebo od čeho. Ale tak nějak jsem ji vyčistila a je pohodlná teda...a hlavně má nízký sed. Takže na ní může sedět u stolu i syn. Chci mu ale dopřát nějakou klučičí. 🙂

myskin
27. bře 2021

@terka228 stůl jsme nakonec koupili Mayer Profi 3 a nelitujeme. Kvalita provedení dobrá, praktické vychytávky. Dítě nadšené. Cena ne zrovna lidová, Ta cena za váš byla super, to by mi byla barva taky jedno. Židli chci dokoupit stejnou co má druhé dítě. Actikid 2 nebo 3, ale mají výpadek potahů, takže až v květnu. Na koberci jezdí normálně, měli jsme krátký vlas, teď bez koberce a to jezdí samozřejmě líp, ale u malých dětí je snad i lepší když jezdí hůř.

terka228
29. bře 2021

@myskin Děkuji. Tak mám taky jasno. Do jejich židle půjdeme. Uvidím, co se mi podaří sehnat 🙂