Psací stůl a židle pro dvě děti. Máte tip?

werik153
14. led 2023

Maminky, hodíte mi sem nějaké inspirace na psací stůl pro dvě děti? Stůl vybraný už mám, musí mít 143cm délku, vejde se akorát, jinde na něj není místo...tak potřebuji poradit dvě židle, takové aby se k němu v pohodě vešli. Starší je předškolák... mladšímu jsou zatím 3 roky, ale už chci aby měl židli zrovna taky.

zelenaesmolda
14. led 2023

@werik153
neni to predcasne kupovat zidli k psacimu stolu pro 3 lete dite?vsak az to bude aktualni tak at is vybere sam na jake se mu dobre sedi

konidana
14. led 2023

Ja dopuruciji jitro. Ale mame ten starší model. Stul maji deti spolecnou desku asi neco pres 2m ( pres skoro celou zed toho jejich mini pokojicku)

werik153
autor
14. led 2023

@zelenaesmolda ne není, píšu že mám vymezen prostor pro stůl pro dvě děti, jinak málo místa. Přeci když bude u stolu sedět starší , tak ten mladší vedle něj nebude stát a koukat 🙃

martt
15. led 2023

@werik153 Mám kluky 6 a 11 let a židlí už máme jen jednu druhou jsme dávali do sklepa ( pletla se a stala nevyuzita) . Neseděli mi oba u jednoho stolu. Kdyz si malují a chteji si malovat vyjmečne u stolu tak jeden si maluje u stolu a druhý chce si malovat mimo, tak si buď maluje v kuchyni nebo na zemi. Ale je pravda , ze kluci psací stůl využívají jenom na úkoly ( a ukoly si delaji postupne, protoze se jinak ruší). Jinak si malují oba na zemi, protože sami chtějí.

mischel117
15. led 2023

Naše děti 8 a 5 mají klasické židle s ikei. Mají je dlouho. Stůl mají dlouhý a v půlce dělí místo skříňka se šuplíky.

mia255
15. led 2023

My máme dva stoly z ikei těsně sražené u sebe. K tomu "rostoucí" kolečkové židle taktéž z ikei, zdají se mi celkem malé a skladné. Původně jsem měla u stolů rostoucí dřevěné židle ale ty zabíraly místa o hodně víc. Je to pro děti 4 a 6 let 😉

fouskovi
15. led 2023

@zelenaesmolda a proč předčasné a na čem bude sedět když si bude chtít kreslit nebo třeba stavět puzzle

fouskovi
15. led 2023

@werik153 určitě bych investovala do rostoucích židlí

pospis
16. led 2023

máme stul do L pro tři děti. Každé dítko má své šuplíky a svou židli. Teď je dětem 6 8 a 10. Stůl jsme řešili před cca 4lety. Nepřijde mi brzo řešit pracovní místo pro 3leté dítě. Kluci si tam kreslí, stavějí lego, puzzle, vyrábí... každý má své malé místo.
židle máme Jitro - rostoucí

werik153
autor
16. led 2023

@mia255 a nemáš fotku prosím jaké rostoucí z IKEA myslíš? Děkuji

mia255
16. led 2023

@werik153 máme tyto. Nejsou nijak extra krásné le u nás funkci plní 🙂 měli jsme rostoucí dřevěné židle Hauck ale ty zabíraly strašně místa a hlavně se holkam na nich špatně sedělo při delší činnosti

krisstina93
16. led 2023

Koupila bych rostoucí židli, ty jsou zdravé a univerzální pro různé věkové kategorie.