Rostoucí židle. Kterou doporučujete?

sona_kratochvilova
29. črc 2019

Dobrý den,prosím doporučíte mi nějakou dobrou rostoucí židli? Trochu se v té nabídce ztrácím ☹ Předem děkuji

isabelafuentes
29. črc 2019

My mame Stokke Tripp trapp a jsme spokojeni👍

emilka51
29. črc 2019

Mame Jitro a je skvělá. Nedám na ni dopustit.

bayt
29. črc 2019

@sona_kratochvilova My máme Stokke, mám srovnání s mnoiha jinými a fakt je nej.

katkaajirka
29. črc 2019

Taky máme Stokke a maximální spokojenost. Budeme kupovat i druhé dceři. Je to sice větší investice, ale stojí to za to a kdyžtak se dá velmi dobře prodat. 😉

motylcice29
29. črc 2019

Taky máme Stokke, využívána maximálně a pořad jako nová 🙂

katka_nedo
29. črc 2019

Stokke je strasne draha.Mame jitro a super a hlavne levnejsi

konidana
29. črc 2019

@katkaajirka já po.mych dětech neprodam nic😅 rozhodně ne dobře 😉 Jitro bohatě stačí🙂

jaja01k
29. črc 2019

Máme Jitro, jsou super, po 3 letech intenzivního používání jsou pořád jako nové a nevidím nic, co bych jim mohla vytknout.

konidana
29. črc 2019

@jaja01k ja jo, neumí se sama každý rok přenastavit jak dite roste😉😅🤣

jaja01k
29. črc 2019

@konidana Jo, to máš pravdu 😄

sona_kratochvilova
autor
29. črc 2019

Já popravdě ani nevím co si u té židličky pohlídat a na co dát pozor,chtěla jsem koupit tady na bazaru ale nikde nemůžu najít žádnou recenzi ☹
https://www.modrykonik.cz/market/nabytek/e0jos3...

konidana
29. črc 2019

@sona_kratochvilova tahle se mi od pohledu nelibi jak ma delany ty sedaky...prijde mi to takovy moc hranatý...

puhelin
29. črc 2019

My mame tuto z Lidlu. Ma nizsi nosnost, ale dokud bude pouzivana, tak dcerku urcite unese. Pult jsme vyuzivali dlouho, od cca 16 mesicu uz nema ani ten zadrzny ram. Pro nas dostatecne. https://www.lidl-shop.cz/Safety1st-Rostouci-jid...

konidana
29. črc 2019

@puhelin my jsme detem pořizovali rostouci zidli az jako predskolakum k pracovnimu stolu. U zidle Jitro se mi fakt libi nosnost az do 100kg, protože ji občas vyuzivam i ja. Hlavne jako schudky do vyšších sfér . Syn ji bude pouzivat i ve 4.třídě a jako schudky ji pouzivame vsichni.
@sona_kratochvilova

atisa
29. črc 2019

Máme Jitro, cena 4500,- (i s pultíkem, podnožkou a náhradním podsedákem) a bohužel jsem musela 2x reklamovat, protože šroub se protáčel - u tyčky, která držela pultík. Poté se protáčela další část. (Reklamace v pohodě, poslali mi obě součástky). Poté se ale zničila i jedna područka. Takže momentálně máme už jen jednu, která drží dobře. podruhé už bych ji nekoupila.

Jinak slouží dobře, dcerka jí má ráda, sama na ní bezpečně vyleze.

isabelafuentes
29. črc 2019

Stokke ma nosnost 110 kg a vyborne baby sety - muzete v tom krmit uz nesediciho kojence od prvnich prikrmu.

martinka_33
29. črc 2019

Máme Jitro pro obě děti, jednu už skoro 3 roky a pořád je jak nová 🙂 Jediný co bych vytkla, je blbě pratelný podprdelnik, chce to na něj potah...
@konidana taky na ní stoupám a drží 😃

motylcice29
29. črc 2019

@isabelafuentes taky jsme využívali od mala s lehatkem, nechtěla jsem žádný plastový monstrum přes půl kuchyně 🙂akorát casembudeme muset koupit ještě jednu pro druhatko, malá ju tak zbožňuje, ze na ni nesmím sedět ani já, tak pochybuju, ze ju prenecha mimcu 🙂

isabelafuentes
29. črc 2019

@motylcice29 Taky budeme kupovat druhou pro druhé, nechali jsme jí tam totiž vygravírovat jméno, takže je to její už napořád 🙂 Je to skvělá židle a byla to jedna z nejlepších investic, co se dětí týče.

elikok
29. črc 2019

Koupili jsme rostoucí židli od Hajdalánka a vůbec nelituju, je super

elwe
29. črc 2019

Já jsem moc spokojená se sedees.

sasui1
29. črc 2019

Taky mame sedees. A velka spokojenost! Libi se mi hlavne design 😁
Na te z odkazu bych vytkla hlavne tu neprakticnost pri nastavovani... Ano nedelas to sice kazdy tyden ale odsroubovavat kvuli tomu 4 srouby 🤦‍♂️
Jinak si myslim ze ty "proverene" znacky je asi jedno kterou vyberes... Priplatis si jen za znacku... Nekde vic... Nekde min...

iulia
29. črc 2019

Já jsem kupovala sedees na doporučení kamarádky, která má starší děti a židli využívá rovněž jako schůdky (a já jsem oproti ní se 65kg drobek). A jsme moc spokojeni, jediné, co bych změnila s odstupem času je barva. Kupovala jsem zelenou, protože mi ladila do interiéru. Je moc hezká i po 3letech, pořád jako nová, ale malému se teď aktuálně líbí modrá.