Alergie na traviny, co zabírá?

tete20
24. kvě 2018

Dobry den, mam alergii na travu. Chtela jsem se zeptat zda tim taky nekdo trpi a co vam zabira. Léčim se asi patym rokem, nyní v zimě jsem mela vakcínu grazax. Měla učinkovat, bohužel neučinkuje. K dr jsem objednaná až za týden, dřív me nevezmou. Je to hrozní, nemuzu vubec ven, porad kycham, oci me rezou, ucpany nos nebo tekoucí ryma. Chtěla bych zkusit neco prirodniho. Pomozte 😉

lida9
25. kvě 2018

me v tehotenstvi na alergii dali v lekarne nejake homeopatika... no doma jsem si pak precetla ze se delaji z plic umirajicich morcat v anafylaktickem soku, takze to jsem fakt nepozrela... myslim ze jedine vydrzet...

lovemusicsun
25. kvě 2018

Já trpím celý život alergií ma pyly. Vždy to začne kolem půlky května a končí tak v červenci. Jako sítě jsem to měla o hodně horší, teď v dospělosti už to není tak strašné. Vždycky jsem brala Claritine a střikala kapky do nosu, teď je nejlepší asi Flixonase. Tenhle rok kojím, tak nic z toho nemůžu a jen se to snažím přežít. V lékárně jsem si jen koupila Sterimar do nosu a není špatný. Na homeopatika moc nejsem, tak jsem nezkoušela.

finie
25. kvě 2018

Flixonase, letos mě to zachránilo, neskutečně jsem kýchala a smrkala a do dvou dnů byl pokoj. Je to dražší ale pomohlo mi to.

hojda
15. led 2020

@finie Jsou v tom kortikoidy, tak bych byla opatrná.