Anembrymola - zamlklý potrat

mausee
27. lis 2018

Zdravím vás všechny,

jsem tu nová a mám dotaz. Prodělala jsem zamlklý potrat a jsem týden od revize dělohy. Bohužel mi z důvodu křehké dělohy, kterou "propíchli", museli udělat laparoskopii. Na kontrole mi gynekoložka řekla, že si teď musíme půl roku počkat a pak se snažit zase. Nasadím zase antikoncepci na půl roku, aby náhodou. Tím se dostávám k dotazu, jak potom podpořit to, aby se to už neopakovalo. Co si budeme povídat, zkušenost to byla příšerná :( Jestli je něco, čemu se vyvarovat a vyhnout nebo naopak. Kyselinu listovou jsem brala až když jsem otěhotněla, s tou jsem už moudřejší, že jí mám brát dřív. Jaké máte vy zkušenosti s tímto problémem a otěhotněly jste potom bez problémů?
děkuju 🙂

moxha
27. lis 2018

Tohle nikdy neovlivníš.Kyselina listová na potratu nemá vliv.Já otěhotněla v říjnu a v listopadu potratila v 5 týdnu.Otěhotněla jsem bez obtíží v únoru a v březnu potratila v 9 týdnu.Zase jsem otěhotněla v červnu a červenci opět potratila v 7 týdnu.Nikdo neřekl proč...Stejně tak ti nikdo neřekne,že už se to nestane a nebo že otěhotníš bez problémů.Nám se od září,kdy jsme dostali zelenou,nedaří...