Bílé hrudky v pochvě - co to může být?

hej280
24. únor 2019

Ahoj, už asi 3 den mě pali pochva a zevní rodidla, zajela jsem si prstem(čistým)do vaginy a měla jsem tam bílé hrudky, ale když jsem je utrela do toaletaku tak byli zlute, zlutozeleny..takže jako wtf?dnes nebo zítra to mám dostat

bledulka84
24. únor 2019

@hej280 kvasinka, zajdi si pro neco do lekarny, nekdy staci zavest 1 tabletku, pokud bys nestihla pred MS, prelec to az po MS, pokud by nezabraly volne prodejne leky, gyndar predepise silnejsi, ale obvykle zaberou.

leniczka23
24. únor 2019

@hej280 kvasinka, lekarna- nejakej clotrimazol a kup si uz mast i globule na zavadeni. Jestli se ti rozjede ms, tak s tpu to vetsinou zmizi, ale jestlinto mas uz tri dny muzes to mut rozjete a pak budes lecit znovu az po ms.

katka1319
13. říj 2020

Dobrý den byla jsem ve fn Olomouc, 1mesic údajně infekce bílé hrudky svědění v pochvě napsali antybiotyka a feminu gel do pochvi, 2mesic to samé říkám neměl by i manžel se prelecit pro nato se neprelecuje partner dnes 3mesic opět a myslíme si že síto předáváme protože v pátek mi dr řekla čisté, a v sobotu v neděli jsme měli sex a v pondělí na večer opět začalo tak jdu pro radu jestli nějaká skusenost stim máte nebo co si myslíte o převlečení manžela děkuji

krutak1fle
13. říj 2020

@katka1319 meli byste se prelecit oba. Byva to napsane i v pribalovem letaku u masticky.

katka1319
28. říj 2020

Ahoj nemá někdo skusenosti, mela jsem svědění v pochvě hrudky brala jsem do pochvi tablety a prášky tablety do pochvi ještě musím dobrat dostavili se menctruace mívám je 7dni tet jen 4dny a mám cistu je to normální krvácet jen 4dny? děkuji za jaké koli info