Bolest břicha při chůzi. Neměl to někdo?

anirij332
16. zář 2019

Holky, dneska mi celý den nic nebylo, bylo mi dobře, jela jsem do práce, vystoupila jsem z auta a po cestě mě začalo strašně bolet břicho na levé straně, vystřelující jakoby od vaječníku až pod žebra, při každém kroku, je to děs. Jsem dnes 13+6, tak si říkám, že prostě jak to tam roste tak to tlačí na vaječník... Neměl jste někdo? Nechci hned plašit a hned běžet k doktorovi. Třeba jste některá měla a dokážete poradit. Ráno jsem měla akorát trochu průjem, dala jsem si černé uhlí a od té doby nic. Až teď ta bolest. Tak nevím.

simkru
16. zář 2019

@anirij332 detatko ted poroste chvilku zase rychleji a roztahuje se deloha. Musis se setrit a davat na sebe pozor. Kdyby se ti ale cokoliv nezdalo, vzdycky je lepsi pro klid duse, aby se na tebe nekdo podival. Jinak co muzu doporucit je si koupit magnesium lactaci, to ti tyhle bolesti zmirni. Z pocatku jsem brala dvakrat denne jednu tabletu a doktor zvysoval. Ted jsem 32tt , beru 4x2 a semtam nejaka ta injekce ci kapacka. Momentalne jsem od sobotni noci na kapackach a lecich. Mozna kdybych se vic setrila... Ja to mam kvuli varixum, krecovym zilam na deloze.

anirij332
autor
16. zář 2019

@simkru a to je na předpis nebo mi to normálně v lékárně dají? Jako já to přikládám k tomu růstu no a dneska jsem měla celkem akční den

adel2507
16. zář 2019

@simkru Takové bolesti, akorát vpravo, jsem měla u obou těhotenství přibližně celý druhý trimestr. Způsobují to natahující se děložní vazy. Na jedné straně bývá vaz prý často kratší a na té straně to pak víc bolí. Určitě bude lepší poradit se s doktorem, ale toto je moje zkušenost.

adel2507
16. zář 2019

@anirij332 Omlouvám, se odpověď byla samozřejmě určená zakladatelce.🙂

denca033
16. zář 2019

@anirij332 miminko roste roztahuje se děloha a všechno se začíná tlačit na žaludek apod...možná proto ta bolest já jsem teď 30tt a tyhle bolesti mívám taky a jak píše @adel2507 zkusit to magnezium 🙂

anirij332
autor
16. zář 2019

@denca033 jim GS hořčík vápník zinek... Tak asi zvednu dávky na 2 tablety denně a pak kdyžtak zkusím to jiné magnesium 🙂

@adel2507 já si taky myslím, že jsou to jen vazy, ale lepší je se radši zeptat, člověk nikdy neví 🙂

denca033
16. zář 2019

@anirij332 určitě se porad s doktorem clovek nikdy nevi co to muze opravdu byt. a odpocivat co to jde 🙂

ilema
16. zář 2019

@anirij332 taky se mi to stávalo a bolelo to celkem fest, dvakrát jsem si myslela, že budu muset na pohotovost, jestli to nepřejde a vždycky přešlo, tak už jsem to neřešila. Teď začínám 31.týden a to je teprve mazec, už jsem to z prvního těhotenství zapomněla 😁 Nemůžu spát, nemůžu dýchat, pálí mě zaha a chodím jak po mrtvici. Jinak myslím, že to opravdu budou jen ty vazy a růst dělohy 😉

anirij332
autor
16. zář 2019

@ilema no tak to zní faakt hodně slibně :D

kikimas
18. zář 2019

@ilema Tak to se má slečna /paní na co těšit 😀

simkru
20. zář 2019

@anirij332 magnézko je volně a pak ještě guajacuran mám 2-2-2-2 a to je taky volně. Detralex mi píše doktor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru