Bolest podbřišku 5 měsíců po císaři

trepka
19. črc 2017

Ahoj, jsem 5m po císaři a stále mám bolesti v podbřišku. První měsíc mi doktoři říkali, že je to normální a že jizvu ještě nějakou dobu ucítim, ale trvá to doteď, bolest byla pořád stejná a nelepšící se a poslední měsíc je to horší a horší. Jizva samotná citlivá není ale to všechno okolo strašně. Máte s tím někdo zkušenosti? Mám strach aby se nejednalo o srůsty... Děkuji za odpovědi.

stastnablcha
19. črc 2017

ahoj, ja som po prvom cisarovi mala pol roka bolesti a na brusaky som mohla zabudnut tak rok. po druhom to bolo lepsie trvalo to len par mesiacov.. zrasty ti pozru na sone

victress
15. srp 2017

@stastnablcha na UTZ se srůsty určitě neukáží, to vím 100%, jedině by se muselo znova řezat....

stastnablcha
30. srp 2017

@victress tak len vydrz. mne to potom preslo a uz je dobre.

keksikova1
30. srp 2017

A už jsi dostala ms? Me takhle hrozne bolelo bricho před první ms a ted taky před každou další, ale to už o dost méně.. pomohl mi taky dost gynex,ale myslím, že obyc kontryhel by mohl pomoct taky..

trepka
autor
30. srp 2017

@stastnablcha @keksikova1 od přidání příspěvku to jsou skoro dva měsíce a je to o něco lepší... právěže ms jsem neměla, byla jsem dvakrát na vyvolávačce a pak začla pít čaj od everest ayurveda a dneska konečně jsem to sama od sebe dostala! Můj gyndař říkal to samé co @keksikova1, že by ty bolesti mohly být právě od ms, která jakoby "klepe na dveře, ale ne a ne vstoupit" :D jinak gynex už mám objednaný, kontryhel začínám pít dneškem - když jsem ayurvedou (nejspíš) vyřešila absenci ms, tak teď s kontryhelem to chci srovnat, aby to bylo pravidelné (po vysazení HA a před těhotenstvím s ním mám skvělou zkušenost, takže vím, že na mě zabírá). Díky za podporu a hlavně za to uklidnění, jsem ráda, že to není nic neobvyklého a že to snad časem bude taky už jen lepší! 🙂 Jste zlaté...

keksikova1
30. srp 2017

@trepka ty jo,to jsem si nevšimla, že je to starší 😀 jsem ráda, že je ti lip 😘

trepka
autor
30. srp 2017

@keksikova1 jooo, to nevadí, děkuju 🙂 poprvé v životě, co má člověk opravdovou nefalšovanou radost z ms :D

keksikova1
30. srp 2017

@trepka presne! I ja to tak mela 😀

stastnablcha
31. srp 2017

@trepka tak to gratulujem 😀

trepka
autor
31. srp 2017

Dekuju :D snad to bude už dobrý a není to jen nějakej omyl :D