Bolest podbřišku, výtok, únava. Podařilo se?

veronikapigi
2. bře 2015

Ahojky holky, chci se zeptat zda by se mohlo zadarit.. 22.2jsem mela večer v 18 hodin pozitivni ovu testik a pak jeste druhý den v 10hodin rano odpoledne uz byla carka slabsi..tuleni bylo v den pozitivniho testu a i druhy den večer.. Od te doby me porad boli v podbrisku nemela jsem vytok a ted snas tak tri dny mam kremovy mlekovy je mi ouvej od zaludku, unavenejsi a boli na prave straně v podbrisku vcera uprostřed nak divne nejde popsat ..dnes me tam při zvednuti z gauce zabolelo hodně ale po chvilce preslo ale porad mi tam boli..jsem 8dpo v patek mam dostat ms.. Prosim poraďte neno alespon napistr sve zkusenosti děkuji

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@veronikapigi jo a k tomu uz 4 dny tak trochu zacpu..

ludul
2. bře 2015

je brzo, vyčkej na termín ms a pokud se i po 3 dnech nedostaví, zkus test

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@ludul dekuji.. A myslis, ze mam nadeji? Boli me i prsa spise bradavkybtakove citlive 😒

ludul
2. bře 2015

@veronikaigi ... veru, vyčkejte, mě bolela prsa tolikrát a těhotná jsem nebyla 🙂 je zbytečné spekulovat 🙂 nemyslete na mo, pokud na to člověk hodně myslím, dost často to nedopadne, je to hodně o psychice .... vím o čem mluvím 🙂 testujte pár dní po očekávané ms, předtím je jakákoli spekulace zbytečná ... ne jen, že nemusíte být těhu, klidně můžete, teď jde o tom, aby se v případně zadaření mimčo urželo 🙂 držím pěstičky a vy na to nemyslete a chovejte se jako by nic... ne nadarmo se v prvních 3 měsících těhu říká, buď vše nebo nic🙂

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@ludul zatim pockam a uvidim na ms.. Snazime ss uz 9mesicu a hrozny teda.. Beru listovku, multivitamin a teď jsem brala pet dni po ovulce bromelain četla jsem, ze je dobry na uhnízdění.. Akorat ted dva mesice jsem par dni pred ms spinela pak nic a pak byla ms a tenhle mesic zatim ne a to mam v patek dostat... Tak ani nevim třeba se předtím zadarilo ale neudrželo se kdo vi.. Tenhle mesic jsem na to tolik nemyslela mela jsem hodne prace ale testovala jsem a když byly dve carky snazili jsme se, tak uvidíme ale bylo by to fajn..

ludul
2. bře 2015

@veronikapigi nám se zadařilo hned 1 měsíc, ale v 7 tt se přestalo vyvíjet.... pak se nám zadařilo za 4 měsíce, ale pozit TT jsem měla až cca týden po vynechání ms...pozitivní myslím ne duchy, ale plnohodnotnou čárku 🙂

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@ludul tak to mo je lito, ze prvni nevyslo ale gratuluji k druhému.. A jak dlouhy cyklus mas prosím, ze jsi mela poz testik az o tyden po ms?

ludul
2. bře 2015

@veronikapigi měla jsem cykly 28 - 29 dní 🙂 už jsme se s prvním andílkem srovnali, jepší, když odejde na začátku, nežli později, když si na něj zvykneš 🙂 uvidíš, taky se zadaří 🙂

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@ludul to jo to mas pravdu.. Ja mam cykly 22 az 25dni minuly měsíc 22, tak ted doufám, ze bud prijde déle nebo vůbec. Ale zadarit by se eventuelne mohlo vid, kdyz jsem mela ovulku minulý týden

majaaa82
2. bře 2015

Ahoj holky, mám dotaz. Máte nějaká z vás zkušenosti s krémovým hlenem po ovulaci? Jsem dnes 7. den po ovulaci (20.DC), cyklus mám 30 dní. Trápí mě fakt silnej výtok konzistence klasickej Nivea creme. Nesvědí, nezapáchá. Pobolívá mě k tomu i podbřišek, dneska se mi udělalo i trochu nevolno, zvracela jsem, ale nevím, možná to buylo po nekvalitním čaji v kavárně. Prosím, napište, jsem z toho celá nesvá, protože tenhle typ výtoku neznám. Dík.

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@majaaa82 jsem na tom stejne jako ty akorat mam cyklus kratsi a mam mlecny vytok tez bez svědění nepali nic a netusim co to muze byt.. Od zaludku je mi tez divne boli podbřišek i prsa.. Jsem 8dpo

alubif
2. bře 2015

jejda vydržte!! přeju vám aby po víkendu byl pozitivní test, ale v tuhle chvíli na to úplně zapomeňte. Tyhle příznaky jsme měla víc jak rok snažení, pak jsem se už nad to pozorování vykašlala a najednou 4 dny před MS mi bylo nějak divně - spíš jako pocitově, než že bych cítila nějaké fyzické příznaky a tak jsme si udělala test a ejhle....

majaaa82
2. bře 2015

@veronikapigi Někde jsem četla, že to může bejt příznak těhotenství, ale já nevím, na webu se píše kde co. Je fakt, že jsme se milovali přesně do plodných dnů, naposledy cca 18h před ovulací. Ale nevím, no. Proto jsem si říkala, že by zkušenější holky mohly vědět. 🙂 Každopádně, pokud se snažíte o miminko, tak vám držím palce 🙂

majaaa82
2. bře 2015

@alubif Děkuju za reakci. Já se nijak zvlášť nepozoruju, jen jsem zjistila, že si musím koupit slipovky, což normálně není třeba. Brala jsem léta antikoncepci, teď jí mám rok vysazenou a každej měsíc objevím další přirozenou součást cyklu, o které jsem neměla ani tušení (přes ty prášky). Tak řeším, zda je tohle další položka do seznamu s nadisem "Normální cyklus zdravý ženský", nebo jestli jsem v tom.

veronikapigi
autor
2. bře 2015

@majaaa82 prave na netu je buh vi co taky se tak toho vždycky tolik doctu ale kazdej pise neco jineho tak nevim... Taky jsem myslelayze by zkusenejsi holky mohli vedet, proto jsem sem se ptala.. O mimco se snazime, tak snad uz to klapne 9mesicu je dost dlouho a doba ☹ i vám drzim palecky jeslti se snazite

cukrova_vata
2. bře 2015

Taky jsem se vždycky hodně pozorovala a s každým cyklem jsem myslela, že jsem těhu, protože jsem měla snad všechny příznaky, co jsou na netu. Teprve když se zadařilo, poznala jsem to tak, že mi vůbec nic nebylo. Nebolela mě prsa, která vždycky bolela před MS, nebolela mě hlava. Prostě nic.. Moje rada je, vyčistit hlavu a nepozorovat se a ono se to podaří.

mispulinecka20
25. bře 2015

ahoj mám menší problémek už 3 tydny mě bolí v podbříšku postupně až do šílených křečí mam silný bílý výtok těhotensky testy jsem si už udělala 4 ten první mi ukazal pozitivní vysledek s druhou slabší čárkou dalši 2 mi ukazali zas negativní výsledek a ten poslední zas pozitivní a opět slabá druhá čárka jsem pořád unavena a mam i pocit na zvracení ale doktor nic nevidi :( čim by to mohlo být? předem děkuji za odpovědi

bramisa
26. bře 2015

Dobry den, rada bych znala neci nazor na svuj problem. Uz to bude rok, co mam vysazenou HA. Predposledni menstruace se mi dostavila 31.12.2014, pak se mi menstruace dostavila az 27.2.2015. K doktorovi jsem nesla. Delam hodne dlouhe smeny v praci a nebyl cas zajit k doktorovi. Vim, ze to neni vymluva. Ted by se mela menstruace dostavit, ale od vcerejska me boli na leve strane v podbrisku. Je to takova bodava bolest. Brisko nemuzu zatahnout a mam ho nafoukle. Kamaradka takove stavy mela kdyz byla tehotna. Prsa me neboli, zle mi neni, jen jsem naladova. Myslela jsem si, ze to prestane v noci bolet, ale neustalo to. S pritelem spime pravidelne bez ochrany a davame si pozor. Ale jak to rika moje mamka, jedna kapka a uz to tapka 🙂) navic jsem pred tydnem mela tak 5 dni nepachnouci vytok. Jsem v praci az do rana a hned po praci mam jit k doktorovi. Myslite, ze se v mem pripade muze jednat o tehotenstvi? I kdyz si s pritelem davame pozor, miminku by jsme se absolutne nebranily 🙂 dekuji za vase nazory 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru