Bolest v podbřišku a při močení, ale moč negativní. Může mít vliv na otěhotnění?

aselluska
13. led 2019

Ahoj, v týdnu jsem měla bolest při čůrání. Zvýšila jsem příjem tekutin a do večera byl pokoj. Potom mě začalo pobolívat v podbřišku na vaječníkách. Byla to bolest jako před menstruací, ale ne tak silná. Tento měsíc jsem neměla bolesti týden před ovulací, jako obvykle. Ani na ovu testu jsem tento měsíc nic nezachytila. Ale v době, kdy mívám ovu se mi zvýšila teplota na 37,2 ( obvyklá teplota po ovu). Tulili jsme se 2 dny před zvýšenou teplotou. Zašla jsem si k obvodní lékařce, protože gynekoložka neřeší bolení v podbřišku, pokud je spojené s pálením při čůrání ( jiné gynekoložky ano, ona ne). Našla jsem si jinou, ke které jsem objednaná. Obvoďačka mi v moči nic nenašla, ale reagovala jsem na prohmatání v oblasti jak vaječníků, tak močového měchýře. Aby nic nezanedbala, dostala jsem na týden antibiotika. Mám je teď 3. den, bolesti jsou sem tam. Teď jsem 9 DPO. Zánět v těle nemám. Bude to teda prochladnutí? Těhotenství tento měsíc zřejmě opět neklapne.

marketa1218
13. led 2019

@aselluska Jak tady máme vědět, co to je?

aselluska
autor
13. led 2019

Třeba ze zkušenosti?

angelina889
13. led 2019

@aselluska Nevím, zda je můj příspěvek zcela k věci, ale minulý týden jsem kvůli bolesti v podbřišku (teploty 37,2 a divných stavů) lítala od gynekol.ambulance po chirurgii (podezření na slepák atd.) a nikde se nic neprokázalo. MNS měla přijít až za 5 dní a OV test byl pozitivní, ale druhý den přišla MNS, nakonec ten hormonální zmatek nejspíš způsobil Utrgestan spolu s Gynexem, takže jsem raději vše vysadila a nechávám tomu volný průběh, takže mně ty bolesti a teploty způsobila hormonální nerovnováha

aselluska
autor
13. led 2019

Před dvěma měsíci jsem si prošla cystami a laparoskopií, gynex jsem užívala také po léčbě utrogestanem, nebylo to jednoduché, také jsem to nechala být