Bolest v zádech, píchání do podbřišku. Mimoděložní těh.?

nadelinka
26. zář 2016

Ahoj všem,

moc prosím o zkušenosti. Jsem tři měsíce po samovolném potratu, proběhla i revize dělohy. Od té doby mám pocit jakoby "skříplých" střev. Teď jsem zjistila, že jsem opět těhotná a od včera mi začaly bolesti jakoby u pravé ledviny, bedra, přes pánevní kost až do podbřišku. Jde spíš o takový stálý tlak. Jak se ale zvednu a třeba se poté skrčím, tak mě u té ledviny docela bolí a cítím bolest i na stehně a píchá mě v pravém podbřišku. Trpím teda i hodně na větry. Může jít třeba o mimoděložní těhotenství? Nebo by to mohly být přiskříplý střeva od roztahující se dělohy? Zítra ráno letím na gyndu, ale jsem neskutečně nervózní. Moc děkuji všem.

tesarovani
27. zář 2016

Ty ja mimodelozni mela, bolelo me na prave strane jakoby v trisle a vystrelovalo to do nohy, dost neprijemne...tehu test byl slabe pozitivni a nesilil, jeste jsem dost spinila/krvacela

nadelinka
autor
27. zář 2016

Ja dnes byla u doktorky a zatim neni nic videt. Rekla mi,ze vajecniky,delohu i mocak mam v poradku a ze to spis bude od zad. No..me se to moc nezda. Dneska me to pres den docela prestalo bolet,ale ted jsem neco poklidila a rozbolelo me to az u vajecniku,takovy spis rezani,trochu jak.pri mensesu. Jinak nekrvacim.

tesarovani
27. zář 2016

@nadelinka No hele, mne s tim doktor nechal chodit 5 tydnu, ale to uz jsem myslela, ze bude po mne. Pokud je to cerstvy, tak to chvilku trva, nez to uvidi. Ale kdyby se ti to nezdalo, mazej do nemocnice, ale drzim palce at jsou to "jen" zada...

nadelinka
autor
27. zář 2016

Jeste mi to nedalo a sla jsem k mistnimu gynekologovi a taky zatim nikde nic nevidel. Jak mi zajel k pravymu vajecniku,tak to zabolelo jak cert. Takze se obavam. Ale pry mam zvetseny levy vajecnik,takze tam asi neco bude. Ale nemuze vyloucit ani to mimodelozni. A kdybych mela silne krece nebo bych krvacela,tak okamzite do nemocnice. No..nevidim to absolutne pozitivne. Ale dekuji. :-/

tesarovani
28. zář 2016

@nadelinka No i kdyby to tak nakonec bylo, tak to neni zadna tragedie. Jen to nesmi doktori zanedbat. Ja uz jsem pak byla rada, kdyz mne ten vejcovod odstranili a presly ty sileny bolesti. Dalsi otehotneni bylo bez problemu.

nadelinka
autor
28. zář 2016

Tak to je super. 🙂 Me jeste napadlo,jestli me nechyta slepak.

tesarovani
28. zář 2016

@nadelinka ja jsem si tohle taky myslela, to jde snad poznat z krve..

nadelinka
autor
30. zář 2016

Tak slepak to pry neni. Vypada to udajne na vajecniky. A pak si ma clovek vybrat,ze...jestli zada,vajecniky ci co...

tesarovani
30. zář 2016

Hm, to je zajimavy...podle toho, co jsi psala: pozit. tehu test, bolest podbrisku, ktera vystreluje do nohy, bolest pri ultrazvuku...ja jsem presne mela stejny priznaky, ja teda jeste krvacela...a jak jsi na tom s tim tebotenstvim? Merili aspon hcg, jestli stoupa jak ma?

nadelinka
autor
1. říj 2016

Me jde ta bolest spis od zad. Podbrisek me nejak neboli. Spis tam citim trochu tlak. Nevim,jestli stoupa,jak ma,ale stoupa. V pondeli jdu znovu na krev.

tesarovani
1. říj 2016

@nadelinka Tak snad to bude ok..ale stejne s tim budou muset neco delat, nemuze te to bolet cely tehotenstvi..

nadelinka
autor
1. říj 2016

Uz se vsichni tesime a ja se bojim,ze je to to mimodelozni.

tesarovani
1. říj 2016

@nadelinka No uvidis, ale jestli hcg leze nahoru, melo by to byt dobry

nadelinka
autor
7. říj 2016

Ahoj. Tak hcg roste jak ma a jsem opravdu tehotna a vse je v poradku.

dyslovka
7. říj 2016

@nadelinka : gratuluji 🙂 a bolesti presly?

nadelinka
autor
7. říj 2016

Ahoj. Obcas trosku bolesti citim,ale je to sto a jedna. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru