Bolest žeber po porodu

blondynkav
7. kvě 2017

Ahoj holky,
trápila vás některou také hned po porodu bolest žeber, hrudního koše? Při prvním vstávání jsem cítila tlak pod žebry atd, nemohla si najít rovnováhu, asi tím, jak tam mimi přestalo tlačit. No třetí den po porodu mě po vstání z postele normálně bolí žebra, hrudní koš. Měla jste to taky některá? Zřejmě to je jen tím jak se to upravuje, ale je to děs.

olusenka
7. kvě 2017

ano, co si vzpomínám, tak mě (ale jen občas) bolela žebra, a trvalo to delší dobu, ne jen pár dnů nebo týdnů. Pak to samo přestalo.

blondynkav
autor
7. kvě 2017

No je to něco, v nemocnici na mě koukají, jak kdybych si to vymyslela, ale je to fakt divné.

lenoulinkaa
7. kvě 2017

Oni se rovnají po porodu, takže nemusí být teď, tak jak mají. Já chodila k fyzioterapeutce a ta mě srovnala.

ludul
7. kvě 2017

Ano,měla jsem taky,přešlo to za pár dnů samo...Bolely i při samotném nádechu a vydechu...Do 14dnu vše ok

blondynkav
autor
7. kvě 2017

Holky děkuju, jsem moc ráda, že se to jakoby stává. Už teď mám dost rozházenou psychiku a tím, že mě pořád ještě něco bolí (břicho, žebra,tlaky na spodek) tak se bojím, co mi je 😑

monik111
7. kvě 2017

Na to si moc dobre pamatuji. U me to ale bylo z velke casti tim,ze mala nesla ven,tak na me mudr lezel,aby nam pomohl. Po porodu sem sla i na rtg,bylo podezreni ze mam nejake zlomene...takova to byla bolest. Ja to citila min. mesic😔

blondynkav
autor
7. kvě 2017

@monik111 ježiš, tak to jsi určitě měla jakoby naražené jako blázen.

monik111
7. kvě 2017

@blondynkav no to urco. Hlavne doktor mel lufta,jestli mi nejaky to zebro nezlomil. Pac po me skakal dost. Nastesti dobry a ja byla rada,ze to mala prezila...uz to nevypadalo dobre. Takze zebra nezebra...
Ale neboj,urco to mas i tim jak pisou holky. Bude to dobre😉

blondynkav
autor
7. kvě 2017

Jo už se to lepší, je to prostě najednou nezvyk, že se ti tam nic netlačí atd. Moc díky