Bolesti kyčlí a třísel od 38 tt do 40 tt - problémy s chůzí. Měli jste je?

petruna
6. bře 2008

Ahoj holky,
cca od 38 týdne (možná i dřív) mě hrozně bolí kyčle a třísla. Ze začátku jen v noci (to při přetáčení z boku na bok skoro brečim), ale teď i přes den. Často skoro nemůžu chodit. Když jdu večer na záchod musím se držet nábytku než to rozchodim. Už nikam nechodím, jen do poradny nebo do obchodu, ale vždycky je to pro mě hrozně náročný. K bolesti třísel a kyčlí se po delší chůzi přidá i bolest podbřišku a zad a mám problém vůbec dojít domů.
Můj dotaz je o tom, že si vůbec nedovedu představit, jak s takovými bolestmi budu rodit, až se k tomu přidají kontrakce. Máte s tím někdo zkušenost ? Třeba si nedovedu představit, jak budu v I. době porodní chodit nebo jak vylezu na křeslo, nebo jak vydržím mít roztažený nohy. Kamarádky mi řikala, že to může být i důvod k císaři, což bych nerada. Měl jste někdo takové bolesti nohou a při porodu se to dalo zvládnout ?
Díky

petromilla
17. kvě 2011

Před posledním porodem jsem měla šílené bolesti v tříslech, ani jsem nemohla chodit. Dr. s tím nedělali nic, prý pomůže jen porodit. Rehabilitační sestra mi po porodu řekla, že jsem pravděpodobně měla zánět žil v tříslech, cca za 14 po porodu se to srovnalo.

verushe20
20. srp 2014

Tak to znám, kyčle mě bolí jak svina v noci když ležím na boku a jedna noha tlačí na druhou... A s těma tříslama , mě občas píchne v pravém třísle... Ale nevím proč...

ssisinka
21. srp 2014

Ahoj maminky, mam stejny problém, strašně mě boli kyčle. Doktor mi dal fr.hole nic vic. Cvičite? Nebo co zabíra, bez tech berli by to vůbec nešlo. Co na to zabírá Vám? Děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru