Bolestivá bulka v prsu, může to být z antikoncepce?

mamilu
4. pro 2016

Ahoj holky, našla jsem si bulku v prsu, na pohmat je bolestivá, jinak ji necítím. Před 3 měsíci jsem byla na preventivním ultrazvuku a tam bylo vše v pořádku. Myslíte, že by se nějaký nádor mohl projevit takhle rychle? Jinak jsem začala brát antikoncepci, beru ji dva měsíce, tak mě napadlo zda to zduření může být i z toho? Jsem z toho taková nervozní. Díky za odpovědi Míša

annasmyckova
4. pro 2016

Já to měla stejné, bolestivá bulka spíš k podpaží, 14 dní nejistoty -minulý týden na mamografu vyloučili nádor, ulevilo se mi...u mě to byla zvětšená uzlinka -asi v souvislosti s cyklem a hormonálními změnami, možná k tomu viróza .. Antikoncepce může hrát roli, ale pro klid bych na ten mamograf nebo gyndu zašla.

mandala
4. pro 2016

Nechci radit, nejsem lékař, ale moje mamka měla zhoubný nádor v prsu, který teda nebolel. Že by vyrostl během 14 dnů je asi málo pravděpodobné. To jen tak pro uklidnění, každopádně neváhej a k lékaři zajdi hned zítra, lepší zbytečně, než pozdě. 👍

evulinkab
4. pro 2016

@mamilu Tak samozřejme nechci strašit, ale nekteré nádory v prsu jsou tak agresivni, že rostou velmi rychle.....Nicmeme pokud jsi začala brát HA, tak to muže být z toho, pripadne nejaká cysta v prsu.Zvlášt pokud to bolí....., vetsinou "prý" rakovina neboli.Ale určo zajdi k doktorovi co nejdrive.

lajla
4. pro 2016

Bolestivá bude uzlina nebo cysta, a samozřejmě to může být tou HA, měla by dáma zmizet ale určitě si pro klid zavolejte...vezmou Vás ihned

lajla
4. pro 2016

Sama zmizet😂

mamilu
autor
5. pro 2016

@evulinkab To si mě teda uklidnila😀 Ne, já to tak všechno vím, ale jen jsem to potřebovala slyšet i do někoho jiného.