CAR Praha nebo Arleta? Jaký byste doporučily?

adelinkkaa
19. bře 2012

Ahoj holky.Mám dotaz.S přítelem jsem se rozhodli jít na umělé oplodnění páč nemám vejcovody tak to ani jinak nejde.Jen se chci zeptat jaký CAR by jste mi doporučily?Rozhodujeme se mezi Arletou nebo něčem v Praze. Pomohli by mě Vaše osobní zkušenosti.děkuji za odpovědi 🙂

zvalentova
19. bře 2012

ahoj, osobně bych vybírala CAR v normální vzdálenosti, na 1-2 konzultace ti cestování nevadí, ale pokud už stimuluješ před IVF a jezdíš tam i 3x týdně na UTZ, každá půlhodina navíc je znát. Úroveň péče je podle mého všude na vysoké úrovni, toho bych se nebála.

adelinkkaa
autor
19. bře 2012

K nám nejblíže je Sanus v Hradci Králové a na to jsem neslysela žadnou chvalu.Jelikož přitel pracuje v Praze kde má i byt tak uvažujeme nad Prahou,ale nák nevím kam se teda rozhodnout jít🙂)

jennyska
20. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Máme v ní i téma Arleta IVF s.r.o. Kostelec nad Orlicí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/arleta-ivf-s-r-o-kost... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska