Co na migrénu v těhotenství?

zuzi82
29. led 2012

Ahoj holky,
prosím, poraďte někdo nějaký babský recept, co bych mohla na migrénu, když jsem v 18. tt. Ještě mě nebolí hlava, ale už vím, že to do 20 minut přijde.
Díky 😉

mala_vavrova
11. kvě 2017

@terka228 mě moje gynekoložka v těhu řekla, že je lepší si vzít prášek, než mimi x dní trápit migrénou. Obě moje děti v břiše děsně vyváděli, když mě to chytlo.

baskervile
12. kvě 2017

@terka228 No tak si brnkni do nějaké soukromé ambulance.Tam nejsou ty objednací doby tak dlouhé

misana155
16. čer 2019

Ja jsem na tom stejne...na migreny trpim jiz dlouho, at je zima nebo vedro... Nejstasteji v lete v praci lri fyzicke namaze... Nejvic mi zabiraji dve tabletky migralginu a pepis nebo neco s kofeinem.. Pokud jsem doma, snazim se to,zaspat... Hold jsem tedka v 9tt a uz 3 tydny trpim... Hlava me zacne bolet prakticky kdykoliv a kdekoliv. Nevim jak si mam bez tech leku a pepsi pomoct 😕 v lekarne doporucili zapijem Magnosolvem, tak si dam aspon ten ovsem moc to nezabira 😕

kacaba12234
16. čer 2019

Mě to dělal nízkej tlak,stačilo jedno slabí kafe a bylo to ok

ilonne
16. čer 2019

@misana155 Jed na pohotovost, něco ti dají. Já jezdila na kapacky. Když mě to chytlo, zvracela jsem co 30 minut. Nakonec mi předepsali algifen v kombinaci s Magnosolvem.

ilonne
16. čer 2019

@kacaba12234 To na migrénu bohužel nezabere...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru