Co vám pomohlo na otoky?

lucaaaaaaqa
12. říj 2017

Holky pomoc co vám pomohlo na otoky ? Mam nateklej obličej strašně a o nohou ani nemluvím strašný žádný boty mi nejsou a to myslím do slova :/ je to strašný připadám si jak balon už :D díky

terez225
12. říj 2017

Porodit pomohlo 😁 jinak nic ... a to jsem zkusila snad vše. Vidím že jsi 40tt to už vydrž to máš za par😊

lucaaaaaaqa
autor
12. říj 2017

@terez225 jooo dekuju no pravé to sice mám ale já nemám v čem jít ven :D to je strašný už sem hotova obličej mám silenej a sem na prášky :D

zuzaaaaa
12. říj 2017

Taky jsem byla strasne otekla, vydrz. Zmizely mi cca tyden po porodu.😊

lucaaaaaaqa
autor
12. říj 2017

@zuzaaaaa to doufam sem z toho už hotova mám snad tři kotníky dekuju

hanulkasa
13. říj 2017

Měla jsem nohy jak medvědi tlaky. Po porodu to odtece, tak vydrž. 😉

magdasan
13. říj 2017

Já měsíc před porodem brečela, že už své kotníky nikdy neuvidím 😀
Po porodu ještě tak 14 dní.

margrethe5656
13. říj 2017

Mně týden před porodem řekli, že mám otoky kvůli dlouhodobému nedostatku bílkovin (na krev jsem chodila každé tři týdny a nevím, proč si toho nevšimli dřív) a naordinovali mi Protifar (dá se koupit bez receptu v lékárně, je to bílkovina v prášku), efekt jsem nestihla zaregistrovat, protože jsem mezitím porodila. Zkus a uvidíš. Pak se ještě doporučuje nepít bublinkové minerálky a snížit příjem soli; nicméně nic z toho mi nezabralo, až jak píšou holky, porod. :-/

lucaaaaaaqa
autor
13. říj 2017

Tak vám dekuju sem zvědavá no :/ je to hrůza nemůžu ani nikam jít 😁😁😁 protože nemám boty :D hi hi

margrethe5656
13. říj 2017

@lucaaaaaaqa NO já na konci těhotenství chodila v manželových 😀 normální velikost mám 37 on 42, a že by mi nějak padaly... 😀

lucaaaaaaqa
autor
13. říj 2017

@margrethe5656 budu muset asi taky :D

sobist
13. říj 2017

Porodit a pár dní počkat. :D Můžu ti říct, že mi splasklo všechno a připadám si i štíhlejší, než předtím, ale to bude asi fakt jen dojem, když jsem poslední měsíce byla jak nasátá houba. 🙂)
Doporučuju si koupit nějaké levné boty z výprodeje nebo si od někoho půjčit, případně chodit prostě v něčem co ti bude, i když to nebude na módní přehlídku. 🙂 Já až do minulého týdne chodila v sandálech.. bez ponožek. Lidi divně koukali, ale pro mě pohoda. 🙂

lucaaaaaaqa
autor
13. říj 2017

@sobist asi budu muset ni moc dekuju :/ :D