Dračí krev. Zkušenosti?

kecalka2
7. lis 2019

Ahoj holky,,máte některá zkušenosti? Užívám cca 3 týdny, jsem často nemocná, tak jsem myslela, že mi pomůže. Zatím tedy nic nepozoruji, tak jsem chtěla znát vaše zkušenosti a postřehy

lenka_tom
7. lis 2019

@kecalka2 já jí tedy neužívala vnitřně, ale měla jsem za to, že se v těhotenství nedoporučuje. Jinak u mě to byla jediná věc, která mi zabrala na plíseň na noze a to poměrně rychle. A to jsem se s tím prala skoro rok s pomocí různých přípravků.

lenka_tom
7. lis 2019

@kecalka2 mimochodem, zkoušela jsi betaglukany? Možná budou vhodnější.

martiniquest
7. lis 2019

@kecalka2 Vnitrne jsem neuzivala, ale od sve zname - bylinkarky vim, ze kazda bylina se ma pouzivat maximalne 3 tydny v kuse, a pak si musis dat pauzu (tusim 2 tydny), jinak si telo zvykne a nereaguje.

petulejan
8. lis 2019

Jednou se mi blokly záda,chodila jsem jak stařenka,když to polevilo,tak mi začala střílet bolest do levé nohy. Trvalo to měsíc,každý den co chvíli. Už jsem z toho byla psychicky na nervy,hrozně nepříjemné. Pak mi kámoška řekla,že mám skusit dračí krev a teď opravdu nekecam,druhý den bylo po problému. Takže za mě ano,jen v těhotenství se nesmí ani pokud se plánuje tak ne.

koran2
25. dub 2021

@lenka_tom Ahoj, prosím Ťa mala si tu plisen len na pokožke alebo na nechtoch? Ja som si ju liečila aj liekmi, mala som zasiahnuté 3 nehty, škarede. Bylo to ok, ale ono sa to vzdycky vráti... diky

lenka_tom
27. dub 2021

@koran2 ahoj, jen na kůži, nehty byly v pořádku.

koran2
29. dub 2021

@lenka_tom tak to si mala dobré. Ja som musela uzivat antimykoticke lieky a pomaly sa mi to vraca. Na neht.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru