Druhé těhotenství po revizi. Jak jste to měly s druhým těhu?

kajul18
28. zář 2019

Ahoj holky, když jsem na testu uviděla 2 // tak jsem byla hrozně šťastná, přitom ale mi to bylo divné protože jsem měla prasklou cystu+nepravidelnou ms. Jsem v 7tt a včera jsem byla na kontrole jestli bije srdíčko, no, tam mi řekla hroznou zprávu, že se tam nezačlo ani nic vyvíjet a musím na vyčištění dělohy. Dr řekla, že další těhu by mělo být už v pořádku, chci se zeptat jak jste to měly s druhým těhotenstvím vy? Udrželo se nebo se to opakovalo zase? Mám strach, říkám si že když se to stalo teď tak proč ne příště.

lachtanice86
28. zář 2019

Nešlo to rychleji, navíc další taky nevyšlo. Ale to se prostě stává
@kajul18

jituli84
28. zář 2019

Já měla v dubnu spontanní potrat, otěhotněla jsem skoro hned, zatím vše v pořádku, 20tt

krista25
28. zář 2019

@kajul18 já otěhotněla 4 měsíce pote znovu, možná bych otěhotněla dříve ale těžce jsem to nesla. Mě doktor řekl ať to zkoušíme hned po první MS když budeme chtít, že je tělo,, zblble'' tak že to jde někdy lépe. 😊

lucik253
28. zář 2019

@kajul18 Ahoj mne prestalo bit srdicko v 10tt a byla revize delohy. Ted jsem 5tt a krev 2518hcg
10.10. ultrazvuk
Prave se moc bojim jak to ted bude 😥

martiniquest
28. zář 2019

Prosla jsem si prirozenym potratem na konci prvniho trimestru. Pak si dala pauzu, protoze jsem nechtela hned tehotnet znova, a dalsi tehotenstvi vyslo ctvrty mesic snazeni se. Za 3 mesice rodim.

vitezove
28. zář 2019

@kajul18 Nechci tě strašit, ale podruhé se mi to stalo také. To neznamená, že se ti to stane také. Člověk některé věci holt neovlivní.

fyii
28. zář 2019

@vitezove me taky dokonce trikrat, holt nektere veci clovek neovlivni a vzdy az kolem 10-12tt. Ale ted uz mam dve krasne deti, ale pred tim po revizich telo se s tim srovnavalo hoodne dlouho, nez se maly narodil tak ubehly dlouhe tri roky

jituli84
29. zář 2019

@lucik253 Ten strach hold zustane, já to mám podobně, před každým ultrazvukem se děsím toho, co by mi mohly říct :(

barcachejn
30. zář 2019

Ahojky... Tak ja jdu s pozitivni zpravou ze jeste neni nic ztraceno 🙂 po potratu v 6tt minuly rok jsme pockali s manzelem 7 mesicu a jsem znovu tehotna jsem skoro ve 12tt. Na kontrole v necelem 7 tydnu uz nam tlouklo srdicko a kontrola opet v 9 tydnu v poradku a uz melo tvar clovicka 🙂 ted cekam na prvotrimestralni screen 🙂 ono kazda zena je jina a kazde tehotenstvi je jine. Mam znamou ktera potratila 5x a az na 6 pokus maji zdravou holcicku a mam znamou co ma 5 deti a pokazde to tehotenstvi bylo v poradku a nikdy nepotratila,takze urcite nezoufej a pokud se chytlo jednou chytne se znovu to je jasne 🙂 hodne stesti preji ❤

vineta
30. zář 2019

@kajul18 A nemůžeš mít téhotenství jen mladší než 7tt, když máš nepravidelnou menstruaci? Nebyla bys první ani poslední.Nebo jsi si jistá datem ovulace a početí?

kajul18
autor
30. zář 2019

@vineta tím si právě nejsem vubec jistá😒 před dvouma týdnama jsem byla a dala mi aji fotečku, šla vidět jenom tečka. Říkala ať dojdu za 2 týdny znova (to bylo teď v pátek) že už by mělo jít vidět i srdíčko. No a na utz nešlo vidět ani srdíčko, ani žloutkový váček. Tak říkala že se to přestalo vyvíjet😒 přikládám foto utz před 2 týdnama

kajul18
autor
30. zář 2019

@vineta teďkom, po těch 2 týdnech byla ta “tečka” 5x větší

vineta
30. zář 2019

@kajul18 Tak pokud obaly rostou a plod vidět není, tak je to asi spíš blbý ☹️

lucik253
30. zář 2019

Ahoj holky 🙂 dnes jsem byla u gynekologa,ze je konec mesice s neschopenkou...tak zrovna i mu rict jak teda to dopadlo...
Tak se ani neptal jestli chci do prace a nechal ji dal.Pry tak na to i kouknem...
Odpovida 5tt
Jdu tam 21.10.

aftylka
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaora
20. říj 2019

První těhotenství jsem zažila zamlklým těhotenstvím a kyretáží. Čekali jsme 3 menstruace a snažili se opět. Vyšlo to na druhý pokud a nyní má za sebou 4 měsíc a je vše v pořádku. Takže neboj, taky sem byla zoufalá, jestli bude vše v pořádku a je nakonec 🙂

jituli84
20. říj 2019

@lucik253 a v pořádku teda předpokkládám? 🙂

lucik253
20. říj 2019

@jituli84 Jo zatim ano. Dnes mam kontrolu, tak sem nervozni 😢 snad bude vse v poradku

jituli84
20. říj 2019

@lucik253 jj chápu, taky se bojim před každou kontrolou

lucik253
19. lis 2019

Ahojky holky, tak včera po měsíci kontrola a screening...
V čekárně čekání 40min , ta nervozita atd.
Krev, moč vše ok, ultrazvuk už přes břicho.
Hned se mimi ukázalo, mávlo ručkou a šup a otočilo se na bok a nene neotočím se.
Tak mudr trošku třepal s bříškem.
Vše nos ruky nohy kosti organy v pořádku.
Riziko dow.syndromu 1:8555
Prý chcete vědět pohlavi?
Ano chceme
Tak holčička a termín 28.5.2020

barcachejn
19. lis 2019

@lucik253 Moc gratuluji 🙂 trosku vam zavidim ze vam rekli pohlavi :D :D ja jsem skoro ve 20tt a stale ho nevime na prvnim screeningu nam ho bohuzel jeste nerekli tak doufam ze na druhem :D 🙂)) at vam holcicka dela jen radost ❤🍀

lucik253
19. lis 2019

@barcachejn Moc děkuji 🙂 kontrola zas za měsíc