FN Ostrava Poruba - riziková poradna v těhotenství

mievsa
18. črc 2017

Zkusím se zeptat zde. Poprvé jedu ve čtvrtek do rizikové poradny kvůli zvýšeným protilátkám v krvi. Nemám tušení jak to tam chodí, jsem objednaná na čtvrtek, ale bez hodiny. Je to tam na dlouho, pokud tam budu hned na 7h ráno ? Třeba se najde někdo, kdo má zkušenost. Děkuji 🙂

kvmatonka
18. črc 2017

@mievsa Já tam chodila kvůli cukrovce. Většinou, když si objednaná na určitou hodinu tak moc nečekáš, ALE pokud mají akutní příjem porodu a není dost personálu tak si holt musíš počkat. Porody mají vždycky přednost. Jinak tam byla strašně milá a příjemná doktorka Razsyková, fakt hodná příjemná. Sestřičky taky super.

mievsa
autor
18. črc 2017

@kvmatonka Já právě nejsem na určitou hodinu, objednával mě tam dnes můj doktor a jen datum a že tam klidně mám být hned na ráno. Hned je mi líp, když vím, že tam jsou příjemní 🙂

lovelylion
18. črc 2017

Souhlasim s kvmatonka, pani doktorka je super. Pak taky doktorka Matejkova a doktor Spacek. Uzasni. Rodila jsem pred 2 mesici a Spacek a Razsykova mi delali aku cisarsky rez rano ve 4 hodiny. 🙂 ale ted se mel pripojovat novy pavilon, tak spis pocitej, ze tam bude trochu zmatek.

mievsa
autor
19. črc 2017

@lovelylion Děkuji za info, snad mě tam uklidní. Nemám vůbec zkušenosti, měla jsem rodit v Novém Jičíně tak jsem z toho všeho vyplašená, z cizího prostředí a tak ☹

lovelylion
21. črc 2017

@mievsa tak jak jste dopadla? Byla jste spokojena a uklidnili vas?

mievsa
autor
21. črc 2017

@lovelylion Jsou tam opravdu všichni moc milí. První vstupní registraci jsem měla u dr.Kováčové a utz dělal Dr.Matura a hodně mě uklidnil. Sice tam budu jezdit každý týden na utz, aby kontrolovali u mimi průtoky, ale snad vydrží co nejdéle do termínu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru