HCG po revizi po menstruaci

sophien
4. bře 2017

Ahoj holky, jsem 5 týdnů po revizi v 6tt. Menstruace dorazila po 25 dnech a byla silnější než obvykle. Dneska jsem 12 DC a dva dny mě silně bolí prsa, což normálně nemívám, taky mi hodně vystouply žíly, to jsem taky pozorovala, když jsem otěhotněla. Sleduji ovulaci, ta zatím nepřichází, normálně ji mívám okolo 15 DC. Ze zvědavosti jsem si udělala těhotenský test a po limitu tam byla druhá čárka. Myslíte, že se jedná o zbytkové HCG? Nebo bych mohla být těhotná, i když byla menstruace a ovulaci jsem nezpozorovala? Dva dny po zákroku bylo HCG v krvi 180, pak jsem ho už nesledovala. Děkuji za názory a zkušenosti🙂

jipe
4. bře 2017

Pokud byl po revizi nechráněný styk, tak těhotná být můžeš, ovulace by musela být asi někdy kolem menstruace. Tělo může být po tom zákroku dost rozházené. Stejně tak to může být zbytkové hcg, někomu to klesá dlouho. Ale ze 180 už bych po více jak měsíci čekala spíš 0. Udělej test znovu za 3 dny a uvidíš.

sophien
autor
4. bře 2017

@jipe děkuju za reakci. nechráněný styk byl. měla jsem ale pocit, že ovulace v tom cyklu hned po revizi byla normálně(byl hlen), ale testy jsem to neměřila. miminko bych si přála, ale radši v to moc nedoufám. taky se mi zdá, že ze 180 už by to mohlo být na nule...

jipe
4. bře 2017

@sophien mně po revizi doporučovali nechat proběhnout minimálně dvě menstruace, než se zase začneme snažit. Uvidíš za pár dní, jestli bylo tělo jen zmatené nebo jsi hned otěhotněla. Tchýně třeba menstruovala do 3 měsíce těhotenství. Dej vědět pak, jak jsi dopadla.

sophien
autor
4. bře 2017

@jipe doktor mi po ultrazvuku říkal, že bude stačit jedna, ale vím, že někteří říkají i více. Mate mě taky, že mám čípek nízko a tvrdý, jako to bylo u těhotenství. Ale možná je tělo jen pěkně zmatený. Zopakuju test a uvidím. Určitě dám vědět🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru