Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hematom na placentě. Někdo podobně?

nikolazalesakovaa
14. říj 2021

Ahoj maminky mám dotaz jsem 16 tt těhotenství už přes týden jsem hospitalizována v nemocnici a našli mi poměrně dost velký hematom na placentě hrozí mi prý velký ryzího potratu 😔hematom má zhruba 50ml maminky byla jste na tom některá podobně a jaké byly konce?? dekuju všem za odpovědi

martulka88
14. říj 2021

Měla jsem na počátku těhotenství a sám se vstřebal. Přeji ti, aby to dobře dopadlo <3

nikolazalesakovaa
autor
14. říj 2021

@martulka88 dekuju a taky na placentě?

martulka88
14. říj 2021

@nikolazalesakovaa Mně jen řekla a napsala do papírů 1cm velký hematom v cca 8.tt. Ale vstřebal se. A k tomu jsem měla ještě cystu a ta taky naštěstí zmizela. Moc ti přeji, aby to bylo v pořádku 🍀❤️ Drž se a bojujte s miminkem.

bezinka22
14. říj 2021

@nikolazalesakovaa v 15 tt jsem zacala krvacet, v nemocnici na ultrazvuku obrovsky hematom pod placentou. Doktor rekl, ze je to spatny, ale uvidime. Hodne jsem krvacela a nevypadalo to dobre. Za 2 dny mi udelali znovu ultrazvuk. Hematom uz nebyl pod placentou, ale na predni casti delohy. Tyden jsem byla hospitalizovana. Pres mesic jsem krvacela a spinila. Hematom pres celou predni stranu delohy. Doma 3 leteho syna a ze me ze dne na den lezak. Totalni psycho. Nicmene vse dobre dopadlo, miminko se udrzelo a v terminu se mi narodil druhy chlapecek. Drzim palce at to vsechno zvladnete.

nikolazalesakovaa
autor
15. říj 2021

@bezinka22 moc dekuju i já mám doma 5 letou dceru a teď čekám chlapečka tak budem bojovat dal aby i my měli šťastný konec dekuju 😊

sirinfirst
15. říj 2021

@martulka88 v 8. tt rozhodně nemohl být na placentě

martulka88
15. říj 2021

@sirinfirst To je fakt 😉 Nedošlo mi, že je až okolo 12.tt 😉

ikuklina
15. říj 2021

@nikolazalesakovaa Ve 3 těhotenství ve 12 tt jsem měla hematom a hodně krvácela. Paní doktorka ze sanitky, říkala, že se jí to taky stalo u 3 dítěte ve stejném termínu a teď má 20 leteho krásného syna. U nás to taky dobře dopadlo, synovi jsou za týden 2 roky. Takže držím pěsti a ať je všechno v pořádku s Vámi a mininkem❤️

nikolazalesakovaa
autor
16. říj 2021

@ikuklina dekuju moc ❤️❤️