Hlavička dole celé těhotenství

pv2580
27. pro 2017

Ahojte holky...od začátku těhotenství má miminko hlavičku podle slov p.doktorky "příliš dole"...jsem ve 32 t.a hlavička ani nešla změřit, nebyla na ultrazv.viditelná...prý to nevadí..ale já už řeším...jestli bude hlavička v pořádku...další parametry byly dobré...ale nedá mi to...nemáte některá stejnou zkušenost?
P.

eldrag
27. pro 2017

obě děti jsem měla od začátku hlavou dolu, kluk měl nohy u jater, holky na druhe straně... ale jinak stejne polohy stejne vrteni, oba v poradku přirozené porody, hlavičky naprosto tabulkove. 🙂

bledulka84
27. pro 2017

Prvni dcerce taky na 3. Velkym utz nesla zmerit hlavicka, protoze byla nizko v panvi. Ber to jako vyhodu, je temer nemozne, aby se mimco otocilo KP. Mala je taky zdrava, rozena v terminu (38+0), prestoze se mi diky nalehani hlavicky zacal brzo zkracovat cipek

avital
27. pro 2017

Taky jsem měla, celé těhotenství mě strašili předčasným porodem a nakonec vyvolávačka..a všechno v pořádku🙂

pv2580
autor
28. pro 2017

Děkuju moc za uklidnění. ..bala jsem se.aby to neměli vliv na vývoj hlavičky..😊

gracinka7
28. pro 2017

Můj syn byl taky hlavičkou dole. Od 5.mesice byl natlačeny na čípek. Nemohla jsem ani sedět. Narodil se v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru