Jak poznám plodovou vodu?

luciedarvasova
18. říj 2017

Ahoj holky chci se zeptat jak poznám plodovou vodu když odteče dnes ráno to ze mě šlo a ani sem to necítila že bych potřebovala čůrat 😕 předem dík za odpověd

smunka
18. říj 2017

Ahoj, mně praskla voda na porodnim sale pri kontrakci. Myslela jsem, ze jsem se pocurala, pritom jsem nepotrebovala a neslo to sveracem zastavit. Vypadalo to jako moč, nazloutla tekutina. Malej se pak do hodiny narodil 🙂 Tak drzim palce....

betelgeuzz
18. říj 2017

sama to nepoznáš. Jedině si vzít vložku a s ní do porodnice, kde to polejí roztokem a dle zbarvení poznají, zda jde o plodovou vodu. Někdo ten roztok sehnal i v lékárně.

luciedarvasova
autor
18. říj 2017

Sem teprve 22 tyden dost sem se toho lekla nevim co dělat myslíte že bych si měla radši zajít na gyndu ?☹

kaci11
18. říj 2017

@luciedarvasova ja bych sla a nepremyslela bych o tom. Radsi zbytecne nez pozde.

luciedarvasova
autor
18. říj 2017

To jo no a děkuju holky že jste mi poradily🙂

kaci11
18. říj 2017

@luciedarvasova dej vedet jestli je to v poradku.

lucie_91
18. říj 2017

@luciedarvasova Já mám klasicky každé ráno nebo dopoledne těhu výtok, takový tekutý, mléčně zabarvený, někdy více jako bílá voda. Ale určitě bych ve Vašem případě neváhala a radši zašla na kontrolu.

kejt29
18. říj 2017

Ja v noci sedla, ze jdu na wc a trochu jsem ucurkla. Jenze jsem vedel, ze to moc nebude. Po ceste na wc to porad kapalo a vubec jsem to nemohla ovladat. Na wc toho slo pak vic. Urco bych skakla. Radsi 100x zbytecne 😉

laskonka85
18. říj 2017

Ahoj,pri prvni dcerce ,to luplo a teklo dost vody,pri druhe dcerce to take luplo ,ale teklo hodne malinko.Az kdyz jsem se zacla vic hybat tak teklo vic.Ja byt tebou jdu na gyndu.Hlavu ti nikdo neutrhne.🙂 Kdyz jsem takhle byla jednou na kontrole a čekala v cekarne ,tak tam byla pani s podezrenim na odtok pl.vody.Ten test ji delali dvakrat,pani se sla pak na rozkaz dr.projit a mela prijit za hodinu.Prisla,jeste jsem tam byla ,kdyz ji to.znovu delali,opet negativni.A pritom pani rikala ,ze ma uplne mokre kalhoty.Ja sama jsem mela takovy vodovy výtok.Ale plodovka pak uz tece kape porad.Ve tvem pripade doufam ,ze to bude take jen vytok.Drzim palce!😉 🙂

kajka750
20. říj 2017

K doktorovi bych sla,ja se lecila ve 25tt na vytok,lecba probehla dle doktora ok,ale vytok pokracoval,testy pry vpoho,tak vlozka a dal jsem si uzivala tehu. Pak ve 35+3 bolesti,rikam si poslicci v pohode,to byla sobota,v pondeli kontrakce v noci porod a az praskali vodu,zjistili,ze tam zadna neni. Kdyby nechtel maly ven,tak nevim jak to dopadlo. Nechci strasit a omlouvam se,ale i toto se deje. Drzim palce

laskonka85
20. říj 2017

@luciedarvasova tak jak to dopadlo?

luciedarvasova
autor
21. říj 2017

Tak je to dobrý jen sem trochu nastydlá proto sem tu moč necítíla díky bohu malá ma jenom 333 gramu a 20 cm 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru