Jaké kompresivní punčochy na léto? Vydržíte to v nich?

vojato
22. kvě 2016

Zdravím! Už se oteplilo tak začínám řešit co s nohama... Zda to zkusit přežít v kompreskach 2 třídy. Dají se někde koupit nějaké tenčí, aby to v nich bylo snesitelnější? Včera jsem to nedala a sundala je, ale když jsem viděla ty naběhlý žíly po celých lýtkách, hodně rychle mě to přešlo. Takto ty nohy přes punčochy aspon nevidím a tolik mě to netrápí... 😑. Dost mě o bere i psychicky, ty nohy mám díky tomu fakt škaredý, samy provazy a mistama se to už i vlní. Mám po třech dětech a dědičná zátěž. Tak se nemam čemu divit, ale je mi teprve 26 a toto mě dost trápí, mám strach co bude do budoucna, když už teď o mám tak moc... nebo nosite třeba na léto jen ty podpůrné? Bude to moje první léto s kompreskama, tak jsem na to zvědavá i s ohledem na kuzi-exemy, vyrážky a podobně...

nebetka
23. kvě 2016

Ahoj @vojato. V té druhé kompresní třídě Ti bude horko ve všech punčochách. Ale na léto bych doporučila i slabší variantu, konkrétně http://www.puncochy-zdravotni.cz/marilyn-140-sh... Na jejich stránkách mají kontakt a určitě Ti poradí i lépe telefonicky. Já u nich nakupuji pravidelně a hlavně jsem od nich měla těhotenské punčocháče, to jsem byla moc spokojena. A taky si je teda beru do letadla, ty normální...

vojato
autor
23. kvě 2016

@nebetka je, díky, podíváme se na to. Dnes jsem v punčochách byla do 5, ale jak jsem dovedla děti ze školky, stáhla jsem je. To se nedalo, zpocena jak kůň a na omdlení 🙂 . Ale asi je to i psychika, vydržet se daji horší věci 🙂 .

nebetka
23. kvě 2016

@vojato Zkus si zavolat do té firmy, určitě Ti nějak poradí. Jsou ochotní a mají dlouholetou praxi a informace i od lékařů.

nebetka
23. kvě 2016

@vojato A jsi teda dobrá, že jsi to dneska vydržela až do pěti. To musí být šílený :(

vojato
autor
24. kvě 2016

@nebetka jo, tak strach mě žene. Babí měla bercaky ve 40, tak to jistě chápete. I když si říkám... když na to budu kašlat. Aspoň si ten život trochu užijí a ne toto 😠