Jdeme na to po zamlklém těhu

13051988
7. dub 2014

Tak dneska jsem si s úlevou po týdením čekám vyslechla zprávu že se můžeme defakto hned po první menzes znovu snažit. Byla to fakt ůleva už jsem se viděla v nemocnici na čištění ale vše ,,odešlo" samo a je to všechno OK 🙂

janinka186
7. dub 2014

@13051988 tak držím palce, ať se zadaří a vše dotáhnete do konce 🙂 my se snažíme teprve druhý cyklus poprvé, tak snad se taky brzo zadaří 🙂

elastiq
10. dub 2014

Držím palce ať dopadne dvěma čárkama na testu 🙂 A taky nezapomeňte na vhodné vitamíny a kyselinu listovou, která může pomoci. Dejte pak vědět jak se zadařilo ;)

anyza
10. dub 2014

@13051988 Ahoj já jsem dnes týden po revizi a konečně mě přestalo bolet břicho. Ale na snažení zatím nemám moc myšlenky, protože se hrozně bojím, že sa to bude všechno opakovat. Hrozně mě štve, že doktoři odmítaj cokoliv řešit dokud člověk nepotrácí opakově. Mně teda jeden zamlklý potrat stačí a nechápu proč mě nemůžou napsat papír na vyšetření, aby se vyloučily alespoň základní věci, které by to mohli způsobit znovu 😢
Jinak se drž a přeju hodně úspěchů 🙂

maqggienka
14. dub 2014

@anyza Ahoj, já jsem po dvou potratech a poslali nás na vyšetření, kde se na nic nepřišlo. Všechny testy vyšly v pořádku. Takže i když tě pošlou na různá vyšetření, nemusí se na nic přijít, stejně jako u nás. V dnešní době je to asi normální. Mně dokonce jeden pitomec doktor řekl, že jsem si 2x vsadila ve Sportce na špatná čísla. Jdu tam s tím, že potřebuju vyšetření kvůli tomu, že jsem 2x potratila a on na mě takhle. Fakt pitomec. Jinak až se to povede, tak se také bojím, aby se vše neopakovalo. Snad to do třetice vyjde a my se dočkáme miminka.

@13051988
@janinka186
@anyza
Holky, všem přeju, ať máme brzy těhu pupík 🙂

marikaki
29. dub 2014

Ahoj holky, my máme doporučeno od doktora snažení až za dva měsíce :(
Jsem na tom stejně @13051988 ...revize potřebná nebyla, ale jak už jsem napsala máme počkat... Takže netrpělivě čekám na Červenec !!!!!!!!!!!!!!! 🙄

eliska3
30. dub 2014

Ahojte, ja som bola na kyrete 25.3. a dnes som už 6 DC po prvej ms.... už sa neviem dočkať ďalšieho snaženia 😵 beriem femibion 800 a pijem alchemilku (neviem ako sa to povie po česky) tá mi veľmi pomohla hneď po zákroku, krásne obnovila sliznicu 😉 držíme si palce 🙂

13051988
autor
21. kvě 2014

wow konečně se po dlouhém čekání objevil pozitivní ovulační testík tak hurá na to 😀

13051988
autor
10. čer 2014

Zdravím tak dnes jsem 35 DC a týden vynechání menzes a dneska ráno milé překvapení dvě krásné silné čárky bohužel nejde mi vložit foto . tak doufám že to tentokrát bude vše ok mám obrovskou radost