Jet na pohotovost?

lucie7324
8. črc 2021

Ahoj,dnes jsem tu řešila šílený otoky nohou,které vím,že jsou ke konci a kór v létě docela normální,ale mám je už tak moc oteklý,že mě to hrozně bolí a včera lehce krev na papíře. Na gynekologii jsem se nedovolala,mají dovolenou. Malého cítím,vše je v pořádku,ale doma na mě všichni nalíhají,že mám jet na pohotovost pro jistotu,že ty nohy jsou hrozný,tlak nevím jaký mám,nemám tlakoměr,ale říkají mi,že jestli nepojedu,že je to nezodpovědný,tak já nevím jestli jet,je pravda,že ty nohy mě opravdu bolí a i štípou na dotek a teď mám ale i dost velké výtoky, takový žluto zelený. Jinak se cítím ale v pořádku

surikata131
10. črc 2021

No tak asi mu šlo o to, že ten problém nevznikl akutně večer, ale trvá už x dní, tak proč nepřišla už přes den (kdy je tam i víc personálu), ale až večer...což ale neomlouvá hulvátské chování

klea81
10. črc 2021

@nazka ne, kdyby tam na odchodu nepotkala známou PA potom co ji odmítli vyšetřit, tak je mrtvá. Oteklá byla naprosto všude a pohoda jazz, počkejte si na vaši další kontrolu v poradně, to už vydržíte. Na žalobu za zanedbání péče tohle, jak její gynekolozka, tak tenhle inteligentní doktor a žalobu opravdu rodina zvažovala. Bohužel nikomu se nechce v šestinedělí po císaři řešit výslechy na policii, ale snad se doktor poučil 🤦‍♀️

mourovatakocka
10. črc 2021

@lucie7324 Tak jak to dneska vypadá?

klokanka31
10. črc 2021

@klea81 A to nevíme kolik rodiček nebo dětí mají na svědomí...protože když se někde píšou statistiky, i když žijeme v 21.století, pořád umírají jak miminka, tak rodičky. Ale do zpráv dají jedině to, když se stane průšvih u domácího porodu.

lucie7324
autor
10. črc 2021

@mourovatakocka otoky jsou lepší,jak teď pořád jen ležím,i když nohy furt bolej,ale to k tomu asi patří. Čekala jsem,že půjdu včera a dnes domu,když se tvářil,že to nic není . Nakonec nás prý pustí až v pondělí,když se nic nezmění/nezhorší. Od krvácení byl klid,dnes zas lehce skoro po kazdym utření krev,ale i to je asi normální teď už ke konci. Nic na to neřekl,jen ,jestli nekrvacim nějak silně. No už abysme byli doma. Mám hrůzu jen ho vidím.. Úplně se bojím sem jet ,až mě chytne porod,že jedu brzo 😄 nebo že to ještě nebude ono a on zas bude vyvádět.

veroniquecz
10. črc 2021

@lucie7324 určitě bych jela do jiné porodky. A měří ti tlak a ozvy?

mourovatakocka
10. črc 2021

@lucie7324 Myslím na tebe. Máš možnost jet jinam? Já bych asi moc důvěru neměla. Je zvláštní, že vlastně nevíš, co ti je, úplné prd to asi nebude, když tam pořád jsi. Tak snad je to jenom hulvát, ale taky pečlivý doktor 🤔

klokanka31
10. črc 2021

@mourovatakocka Taky se mi zdá divný že nikdo u ní nic neřeší. Jako nevím jestli je i normální že při utření má krev 🤔

nazka
10. črc 2021

@klea81 fuj, z toho úplně mrazí. Takhle podobné zbytečně zemřela manžela kolegy mého muže

nazka
10. črc 2021

@lucie7324 a jaký máš tlak?

hanka_333
10. črc 2021

Tak pokud to bylo vše tak banální a zbytečné otravování, tak proč si tě tam pan doktor nechával? U něj bych teda určitě rodit nechtěla, to by byl zbytečný stres.

ada22
11. črc 2021

A jaký máš tlak? Máš možnost kontaktovat svého gynekologa?

martinajarolimkova
27. črc 2021

Ja mám oteklé prsty na rukou nesevru pořádně pěst a ještě mě ty prsty Brni, no ne že by to bylo nějak hrozné ale otravuje to .
.
Jen se chci zeptat jestli to je taky přiznal preklapsie ? Nohy mi neotekaji nebo jako nějak moc někdy se ráno postavím jako by má nafouknoute nohy ze spoda ale pak se to to rozchodi ... tlak mám v normě a jsem 33 .... je to me 4 tehu ani jsem moc nepribrala jen 11kg ale je to normální? Máte některá prosím zkušenost

zelenaesmolda
27. črc 2021

@lucie7324
a jak to vypada tedka?

lucie7324
autor
27. črc 2021

@zelenaesmolda Nohy mám pořád stále šíleně oteklý,ale můj gynekolog řekl,že si to pohlídá,teď už chodím každý týden na kontroly,za dva týdny mám termín,tak snad už vydržíme bez nějakých komplikací,nohy dost bolej,štípou,do bot se nevejdu,pantofle mi nejsou ani 43😄 .. takže chodím furt v jedněch volnejch,co mi jsou,ale ty už taky zachvili moc nezvládnou 😄.. no v nemocnici ale moc a krev prý v pořádku,tak můžu být na nějakou dobu klidná ,že preeklampsie je vyloučena. Tak uvidíme,kdy se malý rozhodne na svět,ty nohy jsou hrozná otrava,jak to bolí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru