Kašel po covidu. Měl to tak někdo taky?

annoonniimm
27. dub 2022

Zdravím, jsem po covidu měla jsem hrozné bolesti hlavy a motání a do toho teploty. Kašel a rýma jen mírně nic hrozného.. ale už je to skoro měsíc a já pořád kašlu. Nebolí mě v krku, ale je ten kašel dusivý. Někde sem četla, že se tělo takhle čistí.. i když bych radši věděla konkrétní informace zda to někdo taky tak měl a jak dlouho to trvalo? Popřípadě mám zajít i k lékaři? Do toho jsem těhotná takže obavy velké. Děkuji moc

rubesovak
27. dub 2022

Je po covidu 7 měsíců, první dva měsíce jsem kašlala nonstop, teď kašlu už " Jenom " po ránu. U doktorky jsem byla a vše v pořádku, prostě šťáv po covidu. Syn 3 roky a má to samé

adepickova
28. dub 2022

@annoonniimm prodělala jsem covid koncem března, do teď se mi vrací hrozný kašel 🙄🙄🙄U dr jsem byla a je vše v pořádku ,takže je to spíš nějaký stav po covidu

jaja01k
28. dub 2022

@annoonniimm Já jsem ještě dlouho po covidu měla kašel a nemohla se pořádně nadechnout. Až po víc než půl roce jsem se toho zbavila. S doktorkou jsem to řešila, na žádný problém nepřišla.

klokanka31
28. dub 2022

@annoonniimm My měli koronu v půlce února a kašel mám pořád...

annoonniimm
autor
28. dub 2022

@adepickova pro případ mě posílají na plicní tak uvidím snad to bude v pohodě a je to jen neškodný kašel 🙂

lotta1234
6. kvě 2022

Mala som covid v 6. tyzdni a z priznakov jedine dusivy kasel, trvalo to tak mesiac a pol kym mi to preslo. Gynekologicka to neriesila vobec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru