Laparoskopická operace cysty na vaječníku

marketkaa
13. bře 2017

Ahojky holky, příští týden mě čeká laparoskopická operace cysty na levém vaječníku je cca 7x4 cm veliká a bolí😔 Máte prosím někdo zkušenost? Jak Vám bylo po operaci? Kdy jste šly domů? Atd atd ... Moc děkuji za všechny reakce ...

lussi
13. bře 2017

Ahoj,
já šla po laparce domů hned druhý den. Nakonec mi brali oba dva vejcovody , ale nebolelo to, takže se nemusíš bát 🙂 Přeji brzké uzdravení! Lucka

saxabara
13. bře 2017

Ahojky, laparku mám za sebou 2x. Poprvé endometrioza s velikou cystou, která začala bujet až z ní byl nádor velikosti pomeranče a ,, sežral,, mi pravý vaječník. Tenkrát mi chtěli vzít celý spodek, ale protože jsem vyděšeně skuhrala, že děti ještě nemám a chci je, tak se doktor na sále hodně snažil. 20 m syn je toho důkazem...ale byla jsem tam 10 dní, bolestí jsem zvracela, horečky, krev, týden jsem se belhala v předklonu a ušla max 2 metry. Bylo to hrozny a nedokázala jsem pochopit, že paní vedle mne chodí. Měla jsem pocit, jako bych byla hysterka 😀. 2 měsíce pak vyvalené citlivé břicho, než se dalo do normálu. 2.laparku jsem měla ted v létě a to ,,pouze,, cysty a po 4 dnech jsem šla domů. Už vecer po operaci jsem mohla pomalu skákat a bolest ani krev skoro žádná. Co jsem se v nemocnici bavila, tak všechny měly zkušenost, jako já v 2.případě, že byly do 4 dnů doma a fit. Tak žádný strach 😉