Lehké špinění od 27DC - je vše ztraceno?

kattlyn
1. zář 2014

Ahoj holky, prosím vás, mám dotaz. Můj cyklus je 31 dní. Dnes jsem 29 DC. Ovulka byla dle testíku cca 20 DC. Začala jsem slabě špinit 27 DC, takže cca týden od OVU.
Špinění je velmi slabé, nahnědlé barvy. Není potřeba ani intimka! Nemáte s tím náhodou některá zkušenosti? Může jít např. o nidační špinění a nebo se rozjíždí MS? MS má přijít za dva dny. Snažíme se s manželem od května a brala jsem HA cca 8 let. Díky moc za vaše názory 🙂

dadavdadav
1. zář 2014

Třeba je to k uhnizďování vajíčka 🙂 držím moc palce 🙂 !

silvik77
1. zář 2014

@kattlyn Já mám cyklus 25 dní a špinila jsem takto 21.-24.den a pozitivní testík jsem měla už den před MS, takže držím palečky 🙂

kattlyn
autor
2. zář 2014

@silvik77 takže ti vyšel pozitivní test v době špinění? Mám jeden den do MS a stále špiním ☹

silvik77
2. zář 2014

@kattlyn Ano, den před MS jsem ještě malinko špinila a už jsem měla slabou čárku na testu. Ale někomu se ukáže pozitivní test až po vynechání MS, každý to má jinak

amanda2014
9. zář 2014

Ahoj Kattlyn, tak jak jsi dopadla? jsem asi v podobné situaci... držím palce

kattlyn
autor
9. zář 2014

@amanda2014 Ahoj, dopadla jsem tak, že jsem si v den očekávané MS udělala těhu testík a byl tam duch a čárka sílí a sílí 🙂 tak snad bude vše OK. Držím ti palce, aby šlo o uhnizďování jako tomu bylo asi i u mě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru