Mimi asi samovolně zaniklo, menstruace ale nepřichází

pipinka
29. led 2008

ahoj holky, prosímVás o radu. Doktoři mi řekli že MIMI ASI samovolně zaniklo, přesto mrcha stále nepřichází. Myslíte že by tam mimi mohlo být???Děkuji za všechny vaše odpovědi

anta
29. led 2008

Já si osobně myslím, že spíš asi ne, když to říká doktor, to se bohužel stává, že plod se přestane naprosto vyvíjet a tělo ho vstřebá. Tělo se s tím musím taky trochu vypořádat, takže na MS bych prostě holt čekala tak 2 měsíce a pak bych se šla poradit s doktorem, a ptala jsi se ho?

pipinka
autor
29. led 2008

jdu tam zítra, tak se uvidí

anta
29. led 2008

Tak ti držím palečky, chápu, že je to nepříjemný, ale tím život nekončí a určitě se vám to povede znovu 😉

marhulinka
29. led 2008

Ahojda p.a v kolikátém týdnu jsi byla,to víš? A zítra jdeš na kontrolu na ultrazvuk?

pipinka
autor
29. led 2008

děkuji

nemo1985
29. led 2008

Ahojky holky, chci se jen zeptat.
Včera mi měla dorazit MS, a nic.
Na testíku jen jedna čárka.
Prsa mě hrozně bolí a bříško jen trochu.
Dnes ráno jsem měla trošku špinění,ale ted vůbec nic zase.
Četla jsem, že to může být i z toho, jak se vajíčko uhnizďuje.
Co myslíte vy???????
Jsem 13 DPO

marhulinka
29. led 2008

Ahojda nemo,jestli jsi měla dobrý test,tak ty mohou ukázat // i v den vynechání ms,ale zkusila bych to ještě zítra.Uhnízděné by už nejspíš byli. Hodně štěstíčka a brzy //.

anta
29. led 2008

Nemo, já teda osobně bych na mysli moc neklesala, počkala bych ještě týden. 😉

paolin
29. led 2008

nemo, ja to tak presne mela. kolem MS jsem mela jen spineni jeden den. a test mi vysel do tydne 😉

pipinko, v nejake diskusi jsi psala, ze jsi krvacela. tak to asi byla menzes, ne? 😒

pipinka
autor
29. led 2008

ano psala , ale byla slabá a jen jeden de

paolin
29. led 2008

hm, to je tedy neprijemny, ze nic nevis..a ze nic nevi doktori. tak snad to bude zitra jasny!

pipinka
autor
29. led 2008

no už bych to taky ráda věděla, jestli mi opět nic neřekne, tak si zajdu k jinýmu a uvidíme,ale ta nejistota mě trápí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru