Můžou to být těhotenské příznaky?

klaaaara
23. srp 2014

Ahoj holky, už rok a půl se s přítelem snažíme o miminko-během toho jeden zamlklý potrat 7/2013, poté rok bez ovulace, teď už se mi to dalo konečně do kupy a už druhý měsíc ovuluji... 😎 ovulka byla zhruba 12.8, teď asi 3 dny pociťuji zvláštní pocit v podbříšku takové tahání, pálení a občas mírnou bolest, časté močení a nafouklý podbříšek. Jsem nedočkavá do MS, ta by měla přijít 26.8 tak doufám v to, že nepřijde. 😉 Co myslíte můžou to být těhu příznaky? Není na ně ještě brzy? Při prvním těhu, které bohužel nedopadlo jsem pociťovala jen svědění bradavek, ale to až tak v 6tt. Děkuji všem za odpovědi Klára

sulemina
23. srp 2014

já jsem prodělala potrat o měsíc později než ty a menstruaci očekávám 27.8., na své narozky 😉 , tak uvidíme, jak dopadneme, nejhorší je, že já mám pocit těhotenských příznaků každý měsíc, radši se na to neupínat, ale já jsem měla příznaky už těsně před menstruací, takže je to možné

klaaaara
autor
23. srp 2014

Tak to držím palce ať to dobře dopadne, nám oběma. 🙂 Pak dej vědět. 😉

lilien2
23. srp 2014

@klaaaara držím palce, aby Ti to vyšlo! A můžu se zeptat co je to ten zamlklý potrat?

klaaaara
autor
23. srp 2014

Zamlklý potrat znamená úmrtí plodu, pozná to jen dr na ult- nenajde srdeční akci a pak musíš jít pod celkovou narkozou a na revizi dělohy. Tělo plod samo nevyloučí. Šla jsem k dr celá štastná, že zase na ult uvidím jak nám mimi povyrostlo a ona řekne, že je mrtvé ☹ . Hrozný, opravdu nejhorší zážitek v mém životě. ☹

bajana
23. srp 2014

@klaaaara mozu, ale moze to byt aj sila podvedomia...neostava nic len dufat a byt trpezliva...drzim palce 😉

bajana
23. srp 2014

@klaaaara ale ano, telo plod vyluci samo uplne v pohode, to len lekari tlacia do modernych invazivnych metod....ja som si tym presla tiez, nastastie bez kyretu a hore-dolu po fore tu apelujem na to, aby to zeny nechali na prirodu a nesli na kyret hned...

klaaaara
autor
23. srp 2014

To už je podle dr ,,normální,, potrat a ne zamklé. Ale já nejsem dr, takže ty fráze neznám.A po jak dlouhé době by to tělo mělo vyloučit? Já mimi měla v sobě mrtvé 2 týdny dle ult, tak nevím jestli by třeba za rok tělo vypudilo? 😕 Jen jsem sem napsala jak jsem to měla já a mé další 3 kamarádky. Ale každopádně psychicky bolestivé jsou obě dvě stejně.

bajana
24. srp 2014

@klaaaara ja som zacala spinit v 11tt a podla UTZ malo mimi velkost 6+4tt, bez srdiecka...zamlklo fakticky tesne po potvrdeni tehotenstva a ja som skoro mesiac nic netusila, potom sa ho telo zacalo zbavovat, trvalo to 2 dni...zamlkle tehotenstvo nie je nic nove pod slnkom, aj nase mamy zazivali potraty, ale bez sona sa nedalo urcit, aky potrat to bol...len teraz tlacia lekari na kyret a pritom je omnoho lepsie nechat to na tele a prirode...moja dr. mi dala ziadanku do nemocnice na zakrok s tym, ze sa mam objednat, ak do tyzdna nepotratim, ale kedze som uz spinila, ozaj to bola len otazka casu...nasledovali 2 kontroly a tehotenstvo hned v dalsom cykle (zatial uspesne)...
maternica sa teda plodu zbavila, ked bola pripravena a rychlo sa aj zahojila...zatial co kyret je vlastne zakrok podobny ako interupcia...ale mas pravdu, ze trauma je to v kazdom pripade, len je skoda, ze zeny nedostanu aspon na vyber

inak drzim palce

klaaaara
autor
25. srp 2014

Určitě je pravda, že je lepší počkat než to tělo samo vypudí, ale já nevím jestli bych dala ten pocit nosit v sobě třeba měsíc mrtvé mimi a čekat. Nevím. A snad už ten pocit ani nikdy nezažiji a ty také ne. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru