Nízké hCG v krvi

nevinna
8. zář 2016

Dobrý den maminky, mám menší otázečku -
měla jsem ovu mezi 8-11.8 a měli jsme nechránění pohl. styk s přítelem. 6.9. mi vyšel TT pozitivně ale druhá čárka se mi ukázala až cca po 3 hodinách. Což se mi zdá dlouho 😕 . Tak jsem si včera zašla na gynekologii, podle UT vše OK, ultrazvuk těhotenství nepotvrdil. Tak mi paní doktorka vzala krev na HCG, dnes jsem obvolala výsledky. Paní sestřička mi oznámila že podle krve těhotná jsem ale HCG je pouze 36... myslíte že se plod nevyživuje? Měla jste to taky některá tak a plod byl v pořádku? Příští týden jdu znovu na krev tak uvidíme.. Děkuji

bluekobylka
8. zář 2016

@nevinna Tak hodnota hcg roste od 0...pokud vim nad 5 je pozitivni a roste obden...zkus delat testy a uvidis ze sily, ale carka teda aby byla driv tak po 5 min...jinak mpje prvni hcg bylo 5.3 a ted ma 4 mesice

lavender19xx
8. zář 2016

@nevinna nezbývá než ten týden počkat, hodnoty by pak už měly být vyšší. Držím palec, pokud teda je to plánované 🙂

werumka
8. zář 2016

@nevinna Ahoj, s tou ovulací Ti to úplně nesedí - pokud by byla v tuto dobu, tak bys měla mít pozitivní test už nějakého 25.8. a v tuto dobu už by bylo hcg v tisících. Není spíš možné, že ovulace byla později?

demetritis
8. zář 2016

@nevinna uvidis za tyden zkus v nedeli test ale nechci strasit bud ovu byla o par dni pozdej nebo bi to mohlo bit biochemicke , ad to vyde tak jak si prejes

lavender19xx
8. zář 2016

@demetritis můžu dotaz, co je to to biochemické těhu? 🙂

darkwitch
8. zář 2016

@lavender19xx to jsou taková ta těhotenství, co zaniknou hned na začátku, ukáže se pozitivní test, ale plod se neudrží a Hcg začne brzy zase klesat

lavender19xx
8. zář 2016

@darkwitch ou aha... díky za odpověď 🙂

nevinna
autor
8. zář 2016

Děkuji za odpovědi ještě bych chtěla dodat - měla jsem dokonce zpoždění MS o 5 dní se silnýma bolestma až s křeči, pak jsem po 3 dnech silné MS spinila asi 5 dní a na necelé 2 přestalo spineni a dnes jsem se rozkrvacela strašně moc, ze strachu zítra volám okamžitě na gynekologii a uvidíme :(

bluekobylka
9. zář 2016

@nevinna no to krvaceni nevypada dobre... Kazdopadne drzim palce

koblizekmilca
3. pro 2019

@nevinna můžu se zeptat jak ste dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru