Nízko položená placenta - bolest břicha

luciealb
3. led 2017

Ahojky holky,dr mi včera oznámil že mám nízko položenou placentu....jsem v 19+1 .Chtěla jsem se zeptat jestli to nějaká máte taky a jestli ano máte u toho bolesti břicha ? předem dekuju.

lajla
3. led 2017

@luciealb nizko polozena neva vysune se nahoru.bolesti a tim nesouvisi..jsou v tehu bezne

twoangels
3. led 2017

Nevím jestli je to placentou - ale u druhého těhu jsem jimela nízko a vždycky když jsem seděla a stoupla si, tak mě bolelo břicho hodně - taková ostrá bolest. Musela jsem vstávat hodně pomalu. Teď to mám taky - ty bolesti, ale jsem teprve 16+5tt.

luciealb
autor
3. led 2017

@twoangels no já ty bolesti právě mám když třeba dlouho sedím nebo rychle vstanu....

zuvi
3. led 2017

@luciealb Už po třetí ji mám položenou nízko a bolesti s tím spojené žádné. Jen mě bolí vedle pupíku, ale to je napínánim svalu a vazu kolem nej🙂. Jinak různé bolesti jak břicha tak zad holt k těhotenství patri.

twoangels
3. led 2017

@luciealb jj to jsem měla v min. těhu i teď... Doktor mi nabízel Magnesium, ale já ho nechci... radši budu vstávat jako invalida 😁

luciealb
autor
3. led 2017

@zuvi no já se ptám protože mě dr řekl že ty bolesti můžou být od toho tak mě zajímalo jestli to k tomu patří nebo ne...dekuju;)

luciealb
autor
3. led 2017

@twoangels no mě magnesium dal...můžu se zeptat pro jste ho nechtěla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru