Nízko položená placenta v 15+5 tt. Mám se obávat?

nikoulet
1. čer 2022

Ahoj, dnes mě gynekolog vystrašil, že mám nízko položenou placentu. S dotazem co se s tím dá dělat, tak mi odpověděl, že nic moc. V 7 tt jsem byla v nemocnici s krvácením a brala až do 12 tt Utrogestan. Nyní mám týden takový vodnatý výtok. Máte s tím některá zkušenost, mám se obávat? Děkuju za odpovědi

europa00
1. čer 2022

@nikoulet ahojky v 16 tYdnu nízko položeny placenta nic neznamená…ano způsobovala ti krvácení atd takže dokud se nevytahne zdržela bych se sexu určitě a nqmahave práci, ale určitě se ti vytáhne nahoru s rostoucím bříškem, neboj

danvitka
1. čer 2022

Měla jsem nízko placentu až do porodu, nemusí to vůbec nic znamenat.

nikoulet
autor
2. čer 2022

Moc Vám díky za zprávy.

andreacantu
10. čer 2022

@nikoulet neznamena to vubec nic takhle brzo placenta se rustem “vytahuje” nahoru. Kdyz mas placentu nizko u branky tak tim jak je prokrvena tak se muze stat ze treba zaspinis ale neplasit nestresovat je to normalni. Ja jsem ji mela na zacatku komplet pres branku nizko a vsechno bylo v poradku a postupem tehotenstvi se to upravilo. Nekdy jsou doktori fakt jelita ze spin vydesi uplne zbytecne nez aby empaticky uklidnili…..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru