Pálení žáhy v těhotenství, co jste braly?

ivetka0007
22. srp 2016

Ahoj holky. Co jste prosím braly v těhotenství na pálení žáhy? Poslední dobou mě pálí snad každý den a je to hrůza :( děkuji

svatuse
22. srp 2016

Ahoj, mne pomaha teple mleko, nebo vlasske orechy

kacaba1994
22. srp 2016

mléčné výrobky - mléko, bílý jogurt, apod.

ivetka0007
autor
22. srp 2016

kamarádka mi poradila skleničku studeného mléka nebo heřmánkový čaj, tak uvidíme 🙂

katievee
22. srp 2016

Me tyhle cucavy dobry bonbonky 🙂 :D

katievee
22. srp 2016

Pardon, ze je to naruby :D

kacaba1994
22. srp 2016

já jsem ještě narazila na článek, kde se o pálení žáhy píše, jsou tam i další těhu vychytávky 🙂 http://www.promaminky.cz/clanky/bezne-tehotensk... no jéje, já se stejně na to těhotenství těším :D

ivetka0007
autor
22. srp 2016

@kacaba1994 já se také těšila i když je to mýtus, že je to nejkrásnější období ženy..tloustnu, otékají mi nohy, pálí mne žáha a cestování do práce je šílené 🙂 ale jinak je to fajn a už se moc těším až se prcek narodí a hlavně jak bude vypadat 🙂 jestli po mě nebo to bude klon po tátovi :D děkuji, mrknu na ten článek

jackjacek
23. srp 2016

Já si kupuji Tums,v těhotenství se může a pomáhá mi 😉

domca89
23. srp 2016

Rennie a mlíko. Nic jiného mi nezabírá. A tohle gastrofruit,, z toho mě akorát bolí žaludek.

konik_mischel
23. srp 2016

Ahoj, užívám helicid - je to lék, napíše dr. a je opravdu účinný

kaja2016
27. srp 2016

@ivetka0007 Me nepomahalo nic. Tak jsem se jen snazila aby to nebylo horsi. Tzn.zadne dzusy, ovoce, cokolada... a jist cca po trech hodinach male porce

anve77
27. srp 2016

Ahoj. Já jsem pila mléko a to mi jako jediné pomáhalo.Při prvním těhu mě začala pálet žáha až ke konci těhotenství a u posledního už od začátku. Byla jsem zoufalá celých 9 měsíců.

ajka198
27. srp 2016

voda s jedlou sodou a citronem - není to moc dobré, ale zabírá to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru