Placenta velmi nízko na zadní stěně. Máte zkušenost?

fresshinka
24. kvě 2022

Prosím ma někdo s tímto zkušenost? Jak to u vás dopadlo?

leymea
24. kvě 2022

Mam zkusenost a nastesti se vytahla 🙂

monyscerna
24. kvě 2022

@fresshinka Ano mám. Záleží jak moc to máš nízko? Neříkali ti na screeningu? Mě na první screeningu hned řekli že to mám hodně nízko na zadní straně, že mě to jde až do porodní brány takže jsem šla císařem. Ale znám případy kdy se jim placená vytáhla nahoru. Tak drží palečky ať se ti taky vytáhne nahoru ☘️👍

ladyjigsaw
30. kvě 2022

@fresshinka u nejmladšího jsem ji měla nízko a vytáhla se.Ted mám placentu previa marginalis .Zjistil mi to lékař ve 22 tt na velkém UZ.Ted jsem byla na kontrole a placenta se nehla.Jsem 27 tt tak věřím že se ještě hne.

leymea
30. kvě 2022

@ladyjigsaw tu jsem mela ja (13mm od v.b.), jeste prave na zadni stene. Nehla se ani do 30tt, pak se zazrakem trochu posunula ve 32tt. A ve 40tt uz byla nahore. Drzim palce 🍀

ladyjigsaw
31. kvě 2022

@leymea co je to trochu?Já mívám ve 40 tt dávno po porodu 😂To ti neplánovali císař několik týdnů před termínem?já ji mám hned u kraje..ale pořád věřím že se pohne.

leymea
31. kvě 2022

@ladyjigsaw myslim, ze uz byla 3cm od v.b. (takze o 17mm 😀 ) a mohla jsem rodit prirozene, proto mi sekci neplanovali. Narodil se presne v terminu, taky jsem myslela, ze pujde driv 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru